Ze dvou víkendových zápasů Kutná Hora vybojovala jedno vítězství

9. leden 2018, 07:49

Kutná Hora - Mužský A tým florbalového klubu FBC Kutná Hora odehrál o víkendu první dva zápasy v novém roce:

Kanonýři Kladno B x FBC Kutná Hora 7:5 (1:2, 3:0, 3:3)
Branky K. Hory: 3. Reithar (Tvrdík), 11. Petrásek, 45. Petrásek (Tvrdík), 51. Zelený (Hampl), 54. Vokřál (Staňo). Vyloučení: 2/3, využití: 1/1. Střely na branku: 30:27.
Soupiska: Bochníček B. (Dlouhý) - Tvrdík, Reithar, Bochníček Š., Chalupa, Schwarz, Vokřál, Petrásek, Staňo, Zelený, Hampl, Dus.

Start98 Praha-Kunratice B x FBC Kutná Hora 2:3 (0:0, 0:1, 2:2)
Branky K. Hory: 26. Schwarz, 55. Tvrdík (Petrásek), 60. Petrásek (Schwarz). Vyloučení: 0/2, bez využití. Střely na branku: 28:25.
Soupiska: Dlouhý (Bochníček B.) - Popek, Tvrdík, Reithar, Bochníček Š., Chalupa, Schwarz, Vokřál, Petrásek, Staňo, Zelený, Hampl, Dus.

Do nového roku nevykročili svěřenci trenéra Třískaly tou správnou nohou. V duelu s béčkem kladenských Kanonýrů sice vedli po první třetině, poté však převzal iniciativu soupeř a vítězství převrátil na svou stranu. V neděli si ale Kutnohorští spravili chuť a v Kunraticích si vyšlápli na tamní výběr. Dlouho byl zápas vyrovnaný a po dvou třetinách svítil na ukazateli skóre hubený výsledek 0:1. Na začátku třetí periody Kunratice dvěma rychlými góly otočily vývoj utkání. Necelých šest minut před třetí sirénou však bylo po střele beka Tvrdíka srovnáno. Vítěznou branku vstřelili Kutnohorští v poslední minutě základní hrací doby, kdy se prosadil Petrásek. Ten o prvním hracím víkendu v novém roce zaznamenal 4 kanadské body. V nedělním utkání si svou premiéru v kutnohorském dresu odbyl David Popek, který zamířil do města pod Barborou z Mladé Boleslavi.