PM

Ženský tým FBC Kutná Hora urval ze dvou zápasů jeden bod

13. březen 2019, 06:25

Kutná Hora - Druhá liga žen se přehoupla do své poslední třetiny. Kutnohorské florbalistky se pohybují na hranici sestupu, s 21 body drží poslední nesestupové místo. V zápasech Kutné Hory moc branek nepadá. Mančaft trenéra Chalupy sice patří ke špičce nejlépe bránicích týmů, ale na druhé straně je druhý nejhůře skórujícím týmem soutěže.

Wizards DDM Praha 10 x FBC Kutná Hora 4:3 pn (1:2, 0:1, 2:0)
Branky KH: 11.Baťhová (Němcová), 14. Dubská N. (Dubská M.), 20. Dubská M.
Tento zápas byl herně vyrovnaný, jak je vidno z výsledku 3:3 po doběhnutí základní hrací doby. Nakonec rozhodla šikovnost protihráček v nájezdech, které nejsou naší silnou stránkou.

FBC Kutná Hora x Prague Tigers 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
Branka KH: 1. Dubská N. (Baťhová).
Zápas se třetím týmem tabulky začal dobře - úvodní gólovou střelou od Natky Dubské. Poté už šel náš výkon z kopce. Náš tým byl nekoncentrovaný a hráčky z Prague Tigers naše chyby trestaly.

Sestava K. Hory: Petráková - Dubská M., Dubská N., Charvátová, Šimůnková, Novotná, Němcová, Moravcová, Knížová, Fousová, Baťhová.

Autorka článku: Nikola Knížová