Brankář Tvrdík několikrát ukázal své umění

23. září 2009, 20:59

Křesetice - V dalším pohárovém kole starší přípravka Rozvoje Křesetice přivítala fotbalisty Sokola Záboří nad Labem. Po rušném utkání s mnoha šancemi se z bodů radovali domácí:

Křesetice - Záboří n. L. 8:1 (3:0)

Oba týmy se pustily do útočného fotbalu a rušno bylo zpočátku před oběma brankami. Ovšem z prvního gólu se radovali Křesetičtí: V 8. min. Černý vysunul po pravé straně Jarůňka, který nechytatelnou ranou k tyči načal gólový účet zápasu - 1:0. V 11. min. se situace opakovala, Jarůněk se zbavil Broučka i Brzáka, ovšem na gólmana Tvrdíka už nestačil. Zábořský brankář se vyznamenal i ve 14. min., když po pohotové střele Grauera nenechal Jarůňka dorážet. V posledních dvou minutách prvního poločasu ale domácí přece jen zvýšili: Nejprve se pěkně uvolnil Jarůněk a do prázdné brány míč uklidila Kroutilová, která vzápětí prostčila míč prostředkem Klingerovi. A ten upravil na poločasových 3:0.

I když po přestávce domácí přidali další tři branky, gólman Tvrdík skvěle vychytal Černého, Klingera a ve 44. min. i Jarůňka. Gólové radosti se dočkali i hosté, když ve 42. min. Mikš ranou z dálky pod břevno, na kterou gólman dosáhnout nemohl, korigoval na 6:1. Zbytek zápasu ale patřil Křeseticím a výsledkem byl konečný stav 8:1.

Branky: 8., 46. Jarůněk, 23. Kroutilová, 25., 40., 48. Klinger, 35. Černý, 38. Němec - 42. Mikš. Rozhodčí: Kratochvíl, bez karet. Křesetice: S. Tourvielle - Pokorný, T. Franc, E. Tourvielle - Černý, Grauer - Jarůněk, Kroutilová (Mach, Klinger, A. Franc, Němec, Havránek, Kocourek). Záboří n. L.: Tvrdík - Slavíková, Brzák, Brouček - Pospíšilová, Smetana - Mikš, Wasserbauer (Bubníková).