Unikom

Čáslavské fotbalistky v předposledním utkání porazily Třebeš, nyní je čeká generálka

21. březen 2019, 07:46

Čáslav - Příprava druholigových fotbalistek Čáslavi se pomalu blíží do finiše. V předposledním přípravném utkání si poměrně hladce poradily s divizním celkem z královéhradecka Sokolem Třebeš.

Čáslav - Třebeš 5:0 (3:0)

Do vedení šly po desetiminutách hry po dorážce Karafiátové 1:0. Krátce na to, nastřelila Melcherová břevno. Druhou branku domácích zaznamenala po samostatné akci Burešová 2:0. Ukázkou dělovkou takřka ze 30m se blýskla Ratajová 3:0.
Zvýšení skóre odmítla zkraje druhé půle Burešová, která neproměnila pokutový kop. Ani po změně stran se obraz hry nezměnil.

Čáslavandy i nadále režírovaly průběh utkání. Pří střelecké chuti byla Ratajová, která svým projektilem zvýšila na 4:0. Páté branky se domácí dočkaly v běžící 60 minutě, kdy se po rohu Brothánkové přesně trefila Vaněčková.

„Děvčata se pomalu ale jistě dostávají do zápasové pohody, což je na jejich výkonu vidět. Během utkání předvedly řadu oku lahodících akcí. Ještě nám chybí taková fotbalová lehkost a sebejistota. Ale to doufáme přijde. Hlavně, aby se nám už uzdravily naši marodi,“ zhodnotil utkání jeden z domácích trenérů Ivo Ducheček.

Branky: 37., 53. Ratajová, 11. Karafiátová, 23. Burešová, 60. Vaněčková. Rozhodčí: Mucha - Kučera, Petřík. Čáslav: Jelínková - Grulichová, Karafiátová, Váňová, Ratajová, Melcherová, Brothánková, Klozová (46´Culková), Vaněčková, Němcová, Burešová. Trenéři Ivo Ducheček, Jindřich Vaněček.