Čáslavské fotbalistky z poháru vyřadily Jablonec a už se těší na pražskou Spartu!

24. listopad 2014, 19:21
(aktualizováno: 24. listopad 2014, 19:21)

Jablonec n. N. - Fotbalistky FK Čáslav postoupily do dalšího kola Poháru KFŽ, když v sobotu zvítězily až poměrně hladce na hřišti v Jablonci nad Nisou. Pro oba celky bylo utkání motivační, neboť v dalším vítěz přivítá na domácím hřišti jeden z nejlepších ženských týmů - pražskou Spartu.

Jablonec - Čáslav 0:6 (0:3)

Hráčky Jablonce vzdorovaly do první obdržené branky, pak už na hřišti dominoval pouze hostující celek. Skóre otevřela po čtvrthodině hry Buchtová 0:1, která po chvíli zúročila ideální přihrávku Čápové 0:2. Když po samostatném sólu přidala třetí branku Prchalová Aneta, bylo o osudu utkání rozhodnuto.

Ve druhém poločase čáslavské fotbalistky zcela ovládly hru a Jelínková v brance byla takřka bez práce. Po deseti minutách druhé půle přidala technickou střelou branku Karafiátová 0:4. Po další ukázkové akci na jeden dotek mezi Buchtovou a Prchalovou Anetou poslala posledně jmenovaná míč za záda Mikulandrové 0:5 a tečku za utkáním udělala přesnou střelou Buchtová, která tak svým hatrickem završila celkové skóre na 0:6.

"Děvčata předvedla bezchybný výkon a po zásluze zvítězila. Zřejmě měla větší chuť si zahrát proti Spartě, na kterou se těší. Bude to taková tečka, taková třešnička na dortu, za povedenou podzimní druholigovou sezónou," řekl jeden z trenérů Čáslavi Ivo Ducheček.

Branky: 18., 34., 71. Buchtová, 37., 68. A. Prchalová, 55. Karafiátová. Rozhodčí: Navrátil - Němec, Dvořák. Čáslav: Jelínková - Culková, Veselá, Jehličková - Truhlářová, Karafiátová, Musílková (50. T. Prchalová), Fuksová - Buchtová, A. Prchalová, Čápová. Trenéři Ivo Ducheček, Jindřich Vaněček.