Čáslavské rezervě se na jaře nedaří, body doma odevzala poslednímu týmu tabulky

31. březen 2013, 17:55
(aktualizováno: 31. březen 2013, 17:59)

Čáslav - Čáslavská rezerva v neděli nastoupila na své umělé trávě k dalšímu utkání krajského přeboru. Soupeřem jim byl poslední celek tabulky FC Jílové.

Čáslav B - Jílové 1:1 (1:0)

Hosté do Vodrant dorazili s jasně defenzivní taktikou. "V deseti lidech na vápně čekali jen na brejky pouze s jedním útočníkem," uvedl trenér Čáslavi B Jakub Stach a pokračoval: "V prvním poločase jsme hráli na jednu bránu, soupeř prostor ale dobře vykrýval. Pomalými rozehrávkami jsme se k nim dostávali těžko." Přesto si domácí připravili tři šance, z nichž jednu proměnil Petr Váňa.

Druhý poločas ale ze strany domácích vypadal úplně jinak. "Přestali jsme bojovat, asi jsme si mysleli, že soupeře lehce přehrajeme," zlobil se Jakub Stach. "Hosté byli ve druhé půli daleko dravější a rychlejší. Začalo sněžit a těžký terén smazal fotbalové rozdíly. Jílové bojovností zaslouženě vyrovnalo na 1:1," přiznal trenér čáslavské rezervy. Vyrovnávací branka v 75. min. domácí teprve opět nakopnula. "Ohromnou šanci měl Maxa, když šel sám na bránu. Příležitost měl i Zikmunda. Začali jsme bojovat ale pozdě," poznamenal Jakub Stach a dodal: "Zasloužená remíza, ve druhé půli jsme podali strašný výkon. Výhru jsme si absolutně nezasloužili."

Branka Čáslavi B: 30. Petr Váňa. Čáslav B: J. Dastych - Kutil, Charuza, Výborný, Melissopoulos - Kučera, Petr Váňa, Christos, Šusta (75. V. Zikmunda) - Maxa, Andreas (58. Špičák). Trenér Jakub Stach.