Čáslavský tým U15 v dalším ligovém kole na „Klokany“ nestačil

12. září 2015, 12:50

Čáslav - V šestém kole ligy starších žáků čáslavský tým U15 přivítal soupeře z popředí tabulky - Bohemians 1905. Hosté potvrdili své kvality a zaslouženě si odvezli všechny body:

Čáslav - Bohemians 1905 1:4 (0:3)

Hosté byli od začátku přesnější, důraznější v osobních situacích a rychlejší. Ve 12. min. Horák našel před čáslavskou bránou úplně volného Musila, kterému se naštěstí pro domácí zakončení nepovedlo. Ve 14. min. už ale po útoku z levé strany zapadl Hladíkův odkop nešťastně do vlastní brány - 0:1. Ve 20. min. chtěl Kosprd skluzem zastavit Vaňkovu přihrávku před bránu, zahrál rukou a Musil pokutový kop proměnil - 0:2. Ještě před přestávkou hosté upravili na 0:3, když Štěpánek vysunul po pravé straně Horáka a akci zakončil Vaněk - 0:3.

Druhou půli hosté kontrolovali pohodlný náskok a po krásné Čakurdově přihrávce do šestnáctky upravil Pejša už na 0:4. Alespoň čestný gól vsítil Francl, když parádní ranou do šibenice potrestal hrubou chybu v rozehře soupeřovy obrany.

Branky: 69. Francl - 14. vlastní (Hladík), 20. pok. kop Musil, 30. Vaněk, 66. Pejša. Rozhodčí: Čechlovský - Zoufalý, Babák. Bez karet. Diváků: 30. Čáslav: Beran (36. D. Vyhnánek) - Machka Kosprd, Bašek, Čermák - Hladík, Oliva - Rapan (36. Pikner), Altmann (61. Francl), Novák - Müller. Trenér Milan Kormaník. Bohemians 1905: Slanina - Freisl, Marhoul, Krčil (47. Krajinský), Šumilov - Štěpánek (36. Šebek), Musil, Čakurda - Horák - Seniv, Vaněk (36. Pejša). Ondřej Zeman.

1 Bohemians 1905 6 5 0 0 1 39:7 15
2 Benešov 5 5 0 0 0 13:4 15
3 Motorlet Praha 6 5 0 0 1 35:6 14
4 Tempo Praha 6 4 0 0 2 15:5 13
5 Karlovy Vary 5 4 0 0 1 19:7 12
6 Kladno 5 3 0 0 2 14:4 9
7 Táborsko 6 3 0 0 3 14:14 9
8 Čáslav 6 2 0 0 4 13:17 6