Čáslavským fotbalistkám skončila letní příprava a už se těší na ostravský Baník

30. srpen 2016, 05:57

Golčův Jeníkov - Fotbalistky Čáslavi sehrály poslední přípravné utkání před nadcházející druholigovou sezónou, kdy na hřišti v Golčově Jeníkově vysoko porazily kombinovaný celek Jablonce.
Čáslav - Jablonec 9:1 (6:0)
Domácím hráčkám skvěle vyšel úvod, když už v 10. minutě vedly 3:0. Čáslavandy si po celé utkání udržovaly převahu a kontrolovaly hru. Do konce poločasu pak přidaly další tři branky. Vidina šestibrankového vedení, velké vedro, byly zřejmě příčinou toho, že hra ve druhém dějiství upadla do průměru. Přesto čáslavské fotbalistky své soupeřky nešetřily a nastřílely jim nakonec devět branek.
Branky Čáslavi:  2., 6., 7., Burešová, 25., 90. Beštová, 36., 75. Buchtová, 40. Kovaříková, 60. Uhlířová. Rozhodčí: Tomáš Herink. Čáslav: Jelínková - Culková, Veselá, Grulichová (46´Prchalová) - Karafiátová, Kovaříková - Uhlířová, Beštová, Truhlářová - Burešová, Buchtová. Trenéři: Ivo Ducheček, Jindřich Vaněček.
"Výsledky v přípravě byly až moc dobré, což děvčatům sice přidá na sebevědomí, ale na druhou stranu to může vést k podcenění soupeřek. Věříme, že se tak nestane. Když přípravu shrneme jednou větou: Jsme s přístupem všech hráček spokojeni. Navíc si myslíme, že jsme vhodně doplnili kádr, takže by to nemuselo být špatné, ale nechme se překvapit, co ta naše děvčata předvedou. Hlavně se už na mistráky těší, což je dobře, tak uvidíme," řekl jeden z čáslavských trenérů Ivo Ducheček.
Hráčky Čáslavi o víkendu zamíří do Ostravy, kde se pokusí vybojovat první body ve svém zahajovacím podzimním utkání druhé nejvyšší soutěži  žen. Kádr po úspěšné loňské sezóně opustily Medunová s Buřvalovou, naopak čáslavský dres obléknou Blanka Beštová (Plzeň), Eliška Kovaříková, Kateřina Uhlířová (Sparta Praha).