Dorostenci z Chotusic v přípravném utkání vysoko podlehli Vrdům

14. srpen 2017, 07:19

Chotusice - Dorostenci z Chotusic sehráli v sobotu přípravné utkání s týmem Vrdů.

Domácí se sešli v počtu dvanácti hráčů (dva hráči nepřišli kvůli zranění a třetí se ještě připojí). Hned od první minuty byla znát velká převaha hostujícího mužstva. První branka hostů na sebe nenechala čekat a skóre se změnilo ve 3. min zápasu. První poločas proběhl bez změn na hřišti a skončil 0:6 pro Vrdy.

Tým z Vrdů byl ve všech směrech lepší: kombinace s balonem, síla na balonu i k soupeři, přihrávky na volné spoluhráče a úspěšná střelba na branku. Do druhého poločasu za domácí mužstvo nastoupila nová posila Martin Hruška. Ten přišel na roční hostování z Nových Dvorů kde působil jako brankář ve starších žákách. Dnes to byla pro Martina premiéra za dorost a i v poli, kde nastoupil na pravé záloze. Od začátku na něm byla vidět chuť pomoct mužstvu s nepříznivým výsledkem, ale bohužel pro celé mužstvo byly Vrdy nepřekonatelným soupeřem. Martinovi touto cestou chci popřát hodně štěstí v novém mužstvu a i celému týmu v dorostenecké soutěži. Konečný stav skončil 0:12. A zde musím podotknout, že skóre mohlo být ještě větší, ale domácí brankář zaznamenal hodně dobrých zákroků v celém utkání.

Autor: Lukáš Redlich