Fotbalisté Bílého Podolí potvrdili vítězství z Hlízova třemi body v zápase s Bečváry

21. duben 2018, 20:17

Bílé Podolí - Fotbalisté FC Bílé Podolí v sobotu přivítali v utkání 18. kola I. B třídy, skupina C SK Bečváry. Po vítězství z minulého týdne na hřišti lídra soutěže žíznili po dalších bodech:

Bílé Podolí - Bečváry 3:1 (1:1)

Domácí vstřelili vedoucí branku už v 9. min. "Po Švadlenkově přihrávce zázračně skóroval Pulkert levou nohou," usmíval se trenér Bílého Podolí Bohuslav Šváb. Vedení ale Kobylkám do poločasu nevydrželo, v 19. min. Černý pohotovou ranou srovnal na 1:1. "První poločas byl vyrovnaný, měli jsme i další šance a minimálně o jednu branku jsme měli mít navrch," shrnul první půli podolský kouč.

Začátek druhého poločasu se ale domácím nepovedl, doslova vypadli z role. "Kupodivu v době, kdy jsme hráli špatně, dal Jiří Špitálník po Štočkově přihrávce na 2:1 a utkání se v této chvíli zlomilo. Zahazovali jsme šance, nastřelili břevno. V 68. min. přidal pojistku Vítek po nahrávce Špitálníka a v 84. min. Čakovský neproměnil penaltu. Za druhý poločas jsme měli vyhrát aspoň 6:1," uzavřel trenér Bohuslav Šváb.

Branky: 9. Čakovský, 61. J. Špitálník, 69. Vítek - 19. Černý. Rozhodčí: Stejskal - Chovanec, Tylchert. ŽK: Dastych, Jak. Fejfar, Jos. Fejfar, Pulkert - Vanta, Holub, Píša. Diváků: 70. B. Podolí: J. Dastych - Jak. Fejfar, Šálený, L. Toman, Čakovský - Vítek (76. Hájek), Jos. Fejfar, Pulkert (46. L. Štoček), Chmelař (80. Netáhlo) - J. Špitálník, T. Švadlenka. Trenér Bohuslav Šváb. Bečváry: Hrouda - Uher, Vanta, P. Kuba, Kšírl, Holub (85. Píša), Jahoda, J. Kuba, Čáslava, Černý, Horáček. Trenér Milan Fišer.

1 Hlízov 17 14 1 1 1 48:9 45
2 Sokoleč 17 13 0 1 3 53:27 40
3 Čáslav B 17 11 2 1 3 46:25 38
4 Sadská 17 9 0 2 6 42:31 29
5 Milovice 18 8 1 2 7 37:37 28
6 Tuchoraz 16 8 0 2 6 31:44 26
7 Pátek 18 8 1 0 9 33:42 25
8 Liblice 18 6 1 2 9 34:36 23