Fotbalisté čáslavské rezervy v úvodním kole nové sezóny nestačili na Horky n/J

10. srpen 2014, 20:58
(aktualizováno: 10. srpen 2014, 21:02)

Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v prvním kole I. A třídy sk. B hostili na domácím hřišti nováčka soutěže celek Horky n/J. V dresu hostí do Vodrant dorazil bývalý dlouholetý hráč Čáslavi brankář Jiří Malík. Jeho syn Adam Malík pak za Horky n/J odchytal celé utkání.

Čáslav B - Horky n/J 1:2 (0:1)

V prvním poločase se hosté dostali do tří samostatných úniků. Agilní Cepka pak svůj třetí pokus přetavil ve vedoucí branku – 0:1. Domácí mladíci zahrozili v úvodním dějství jen jednou. Souhra Zoufalého s Bilinkiewiczem ke gólu ale nevedla.

Časlavští do druhého poločasu vlétli s chutí a hostující obrana se měla co ohánět. Zaslouženého vyrovnání se domácí dočkali pro průniku Bilinkiewicze, který předložil míč před prázdnou bránu Zoufalému – 1:1. Rozuzlení zápasu nastalo v 78. minutě. Vrána zbytečně falouloval v pokutovém území a následnou penaltu proměnil Aleš Kohout – 1:2.

Trenér čáslavské rezervy Miroslav Paták viděl utkání dvou různých poločasů: „Za první poločas jsem byl hodně zklamaný. Vůbec jsme k zápasu nepřistoupili jako k soutěžnímu. Bylo to strašné. Mohli jsme z brejků dostat klidně tři branky,“ kroutil Paták hlavou. „Ve druhém poločasu jsme udělali jednu změnu. Přišel pohyb a první patnáct minut bylo výborných. Škoda, že jsme nepřidali ještě jednu branku,“ mrzelol jej. „Soupeř byl kvalitní. Má mnoho zkušených hráčů, kteří dovedou podržet míč. Nedá se nic dělat. Spravedlivější by byla asi remíza. Musíme body vyválčit někde venku,“ uzavřel Miroslav Paták.

Branky: 57. Zoufalý – 41. Cepka, 78. A. Kohout pok. kop.

Rozhodčí: Navrátilová – Stránský, Richtár. Žluté karty: Vajgl, M. Výborný – A. Kohout. Diváků: 45.

Čáslav B: Vavřina – Martínek (75. Pipek), M. Výborný, Votava, Brudný – Zoufalý, Vajgl, Zikmunda, Vrána (80. Kareš) – Bilinkiewicz, Smutný (46. Fuksa). Trenér Miroslav Paták.

Horky n/J: A. Malík – Cimrman, Mrvík, Hucek, Král – V. Kohout, Hrdina, Lukáš, Váňa (77. Krýda) – A. Kohout (89. Starý), Cepka. Trenér Jaroslav Dvořák.