Fotbalisté Suchdol odpor soupeře zlomili po přestávce, Kacafírek dal čtyři góly

1. listopad 2014, 17:23
(aktualizováno: 1. listopad 2014, 17:23)

Suchdol - Fotbalisté Sokola Suchdol zvládli sobotní utkání se Sokolem Vraný a do tabulky krajského přeboru si připsali další tři body. Zejména díky zlepšenému druhému poločasu:

Suchdol - Vraný 6:2 (2:2)

V prvním poločase domácí dali dvě branky: V 11. min. Kacafírka vyzval krásnou přihrávkou Linhart, ve 34. min. Michálek krásnou ranou za zeď trefil šibenici. V obou případech ale hosté dokázali stav vyrovnat. Na 1:1 i na 2:2. "Po hrubých chybách v bránění, při druhé brance se srazili naši stopeři," uvedl suchdolský trenér Vlastimil Chlád. "Hosté zlobili dlouhými nákopy přes naši obranu, s tím jsme měli problémy," připustil kouč.

Tomu se ale povedlo poločasové střídání: Tomáš Böhm nahradil Linharta, který si stěžoval na bolest v tříslech, a z prvního kontaktu s balónem upravil na 3:2 krásnou ranou z pětadvaceti metrů do šibenice. "Po úniku Špičáka a faulu na něj v pokutovém území upravil Kacafírek z penalty na 4:2. Hosté měli vyloučeného hráče a pak už jsme je jasně přehrávali," poznamenal Vlastimil Chlád. Kacafírek pak přidal ještě dvě branky na konečných 6:2. "První poločas byl vyrovnaný, po naší čtvrté brankce jsme soupeře zlomili," shrnul utkání trenér.

Branky Suchdola: Kacafírek 4 (jednou z pok. kopu), Michálek, Böhm. Suchdol: Hanuš - Dudla, Svoboda, Biško, Kutil - Bereš, Linhart (46. Böhm), Michálek, Dastych - Kacafírek, Špičák (70. Chadraba). Trenér Vlastimil Chlád.