Fotbalisté Suchdola udrželi čelo tabulky I. A třídy, zvítězili v Zelenči!

29. září 2013, 19:46
(aktualizováno: 29. září 2013, 19:46)

Zeleneč - Také po 8. kole I. A třídy - skupina B fotbalisté Sokola Suchdol zůstali v čele tabulky. Po vyrovnání Zelenče zvládli koncovku nedělního utkání a zvítězili 3:1!

Zeleneč - Suchdol 1:3 (0:1)

"Nebylo to nic vábného, moc fotbalovosti tam nebylo," naznačil k dění na hřišti suchdolský trenér Vlastimil Chlád. Přesto jeho tým dokázal zápas zvládnout. "Začali jsme dobře, už ve třetí minutě nás dostal do vedení Müller," začal hodnotit střetnutí. "Vývoj zápasu nás ale uspokojil a soupeř vycítil šanci,"naznačil.

Zeleneč také po přestávce srovnala na 1:1. "Podařilo se nám dvěma góly rozhodnout a pak už jsme výsledek dokázali udržet," oddechl si Vlastimil Chlád.

Branky Suchdola: Müller, Javorek, Lib. Křelina. Suchdol: Míšek - Jan Rak, Kalivoda, Svoboda, Dittrich - Müller, Kmoch (46. Holub), Böhm, Javorek - Havránek (84. Luk. Křelina), Lib. Křelina (87. Pacák). Trenér Vlastimil Chlád.