Fotbalisté Suchdola v sobotním utkání nadělili soupeři z Klecan pět gólů

4. duben 2015, 19:38
(aktualizováno: 4. duben 2015, 19:38)

Suchdol - Fotbalisté Sokola Suchdol ve 20. kole krajského přeboru přiivítali soupeře ze spodní poloviny tabulky. A Sokol Klecany vyprovodili pětigólovým přídělem:

Suchdol - Klecany 5:1 (1:0)

První poločas byl přece jen vyrovnanější, domácí se ujali vedení ve 30. min. brankou Bereše po krásné nahrávce Šusty. "Pak jsme tam měli ještě jednu vyloženou šanci, Kacafírkovi ale míč skočil a přestřelil," doplnil suchdolský trenér Vlastimil Chlád. "Hosté měli v prvním poločase jednu příležitost," dodal.

O zápase rozhodl začátek druhého poločasu. "Ve 47. min. dal Janovský na 2:0 po přihrávce Kacafírka, který o minutu později upravil na 3:0," uvedl kouč a doplnil: "Zbytek zápasu jsme měli pod kontrolou." Domácí své fanoušky potěšili ještě dvěma dalšími góly: Nejprve Kacafírek po pěkné přihrávce Šusty zvýšil na 4:1 a Šusta po krásné individuální akci prošel přes střed obrany a upravil na 5:1. "Hosté snížili ze hry na 3:1, ale zápas jsme měli pod kontrolou," opakoval Vlastimil Chlád.

Branky: Bereš, Janovský, Kacafírek 2, Šusta. Suchdol: Míšek - Dudla, Biško, Svoboda, Kutil - Bereš, Michálek, Šusta, Dastych (60. Chadraba) - Janovský (87. Laštovka), Kacafírek. Trenér Vlastimil Chlád.