Fotbalisté Tupadel uspěli ve Vrdech, dvěma brankami se blýskl stoper Štainer

6. říjen 2012, 18:37
(aktualizováno: 6. říjen 2012, 18:42)

Vrdy – Fotbalisté Vrdů přivítali na domácím hřišti v rámci sedmého kola okresního přeboru celek Tupadel. Hosté si díky dvěma brankám stopera Štainera odvezli z Vrdů všechny body.

Vrdy – Tupadly 0:2 (0:1)

V úvodu zápasu působili aktivnějším dojmem domácí hráči. V desáté minutě vystrašil střelou z hranice velkého vápna Potměšila útočník Hronek. Jeho projektil však skončil těsně vedle pravé tyče. Hosté kontrovali ve 29. minutě, kdy putoval balón po ose Trekoval – Krajíček až k osamocenému J. Kavánkovi. Ten ale ze sedmi metrů netrefil odkrytou bránu. Do černého tak zamířil o tři minuty později Štainer, jenž se hlavou prosadil po rohovém kopu – 0:1.

Chvíli po zmeně stran zahodil stoprocentní tutovku tupadelský Trekoval, který po Krajíčkově pasu napálil z hranice malého vápna nohy brankáře Doubka. V 57. minutě se ovšem stoper Štainer radoval podruhé, když opět po rohovém kopu trkl míč na přední tyči za záda bezmocného M. Doubka – 0:2. Domácí se pak v dalším průběhu zmohli pouze na jednu povedenou střelu a sólový únik. V obou situacích si ale Potměšil poradil a hosté se tak mohli radovat ze zisku tří bodů.

Branky: 32. a 49. Štainer.

Vrdy: M. Doubek – J. Šolta, L. Doubek, J. Spěvák, Bíža – Pleva (74. Šindelář), Hájek (60. Bajo), Truksa, Vocl – Miláček, Hronek.

Tupadly: Potměšil – Kořínek, Štainer, Hošek, Semrád – Nezbeda, O. Císař (46. Chleborád), Drbohlav, Krajíček – J. Kavánek, Trokoval. Trenér Stanislav Krajíček.