Fotbalisté Vrdů na domácí půdě rozstříleli Městec Králové

22. září 2020, 08:47

Vrdy – Druhého tříbodového vítězsví dosáhli fotbalisté Vrdů na domácí půdě, kdy přehráli Městec Králové. O své vítězství rozhodli domácí již v prvním poločase, kdy soupeři nasázeli čtyři branky!

Vrdy – Městec Králové 5:1 (4:1)

Kdo přišel na utkání o trochu později, propásl tři branky. Během úvodních deseti minut se totiž domácí borci trefili hned dvakrát, hosté skórovali jednou. Vrdští se prosazovali i nadále. Do konce prvního poločasu se trefil ještě Šveřepa a branku do šatny přidal Mikyska.

Ve druhém poločase domácí pak už jen kontrolovali hru. Konečný účet zápasu uzavřel Havrda, který v 74. minutě zvýšil na 5:1! Fotbalisté Vrdů jsou tak po pět kolech na pátém místě tabulky I. B třídy sk. C.

Branky: 2. Vavřina, 9. Havrda, 18. Šveřepa, 44. Mikyska, 74. Havrda – 4. Ročín.

Rozhodčí: Kosina – Trumpus, Hron. Červená karta: 85. Černovský. Žluté karty: Tomíšek, D. Růžička – Havelka, Velenský, Synek, Červnovský. Diváků: 54.

Vrdy: Hronovský – Šolta, Tomíšek, Petr, J. Růžička, Šveřepa, D. Růžička (86. K. Truksa), V. Plašil (36. O. Plašil), Havrda, Vavřina (85. V. Truksa), Mikyska (69. Andrle). Trenér Jaroslav Procházka.

Městec Králové: Sobota – Rygl (58. Valášek), Novák, Tyl, Ročín, Němec (46. Havránek), Havelka, Velenský, Synek, Černovský, Janouch. Trenér Jaroslav Němec.