STAVEX
Reklama

Fotbalové celky Sparty Kutná Hora o víkendu bojovaly o další mistrovské body

13. říjen 2020, 06:31

Kutná Hora - Výsledky fotbalových týmů Sparty Kutná Hora:

Sobota 10. října 2020:

OP Starší přípravky:
Starší přípravka A - Čáslav B
Vrdy - Starší přípravka A 4:7 (1:3)
Starší přípravka A - Tupadly

OP Starší přípravky:
Starší přípravka B - Uhl. Janovice 0:6 (0:3)
Malešov - Starší přípravka B 3:1 (2:1)

KP Starší dorost: Starší Dorost - Polaban Nymburk 1:3 (1:3)
Branka: Pavel Štěpánek

KP Mladší dorost: Mladší Dorost - Polaban Nymburk 1:4 (0:2)
Branka: David Bohatý

Divize C: FK Letohrad - Muži A 0:1 (0:0)
Branka: Lukáš Marek

OP: Paběnice - Muži B 6:2 (1:1)
Branky: Ondřej Lodinský, Filip Nedvěd

Neděle 11. října 2020:

OP Mladší přípravky:
Močovice - Mladší přípravka 7:3 (3:1)
Mladší přípravka - Tupadly 4:1 (2:0)

KP Starších žáků: Starší žáci - SK Zeleneč 3:1 (2:1)
Branky: Vitalyj Roman, Ondřej Petr, Matěj Matz

KP Mladších žáků: Mladší žáci A - SK Zeleneč 4:3 (1:1)
Branky: 2x Miloslav Šanc, Marek Šanc, Adam Kramář

Divize C Ženy: FK Pardubice B - Ženy 4:0 (2:0)

OP Mladší žáci: Mladší Žáci B - Malešov 9:4 (4:2)
Branky: 4x David Kotrouš, 2x Štěpán Langr, 2x Adam Tvrdík, Adam Kramář

tz
AVE_CZ
Reklama
Fotbalové celky Sparty Kutná Hora o víkendu bojovaly o další mistrovské body

Fotbalové celky Sparty Kutná Hora o víkendu bojovaly o další mistrovské body

13. říjen 2020

Kutná Hora - Výsledky fotbalových týmů Sparty Kutná Hora:

Sobota 10. října 2020:

OP Starší přípravky:
Starší přípravka A - Čáslav B
Vrdy - Starší přípravka A 4:7 (1:3)
Starší přípravka A - Tupadly

OP Starší přípravky:
Starší přípravka B - Uhl. Janovice 0:6 (0:3)
Malešov - Starší přípravka B 3:1 (2:1)

KP Starší dorost: Starší Dorost - Polaban Nymburk 1:3 (1:3)
Branka: Pavel Štěpánek

KP Mladší dorost: Mladší Dorost - Polaban Nymburk 1:4 (0:2)
Branka: David Bohatý

Divize C: FK Letohrad - Muži A 0:1 (0:0)
Branka: Lukáš Marek

OP: Paběnice - Muži B 6:2 (1:1)
Branky: Ondřej Lodinský, Filip Nedvěd

Neděle 11. října 2020:

OP Mladší přípravky:
Močovice - Mladší přípravka 7:3 (3:1)
Mladší přípravka - Tupadly 4:1 (2:0)

KP Starších žáků: Starší žáci - SK Zeleneč 3:1 (2:1)
Branky: Vitalyj Roman, Ondřej Petr, Matěj Matz

KP Mladších žáků: Mladší žáci A - SK Zeleneč 4:3 (1:1)
Branky: 2x Miloslav Šanc, Marek Šanc, Adam Kramář

Divize C Ženy: FK Pardubice B - Ženy 4:0 (2:0)

OP Mladší žáci: Mladší Žáci B - Malešov 9:4 (4:2)
Branky: 4x David Kotrouš, 2x Štěpán Langr, 2x Adam Tvrdík, Adam Kramář

tz