Kutná Hora - Výsledky fotbalových týmů Sparty Kutná Hora:
OP Starší přípravky:
Starší přípravka A - Čáslav B
Vrdy - Starší přípravka A 4:7 (1:3)
Starší přípravka A - Tupadly
OP Starší přípravky:
Starší přípravka B - Uhl. Janovice 0:6 (0:3)
Malešov - Starší přípravka B 3:1 (2:1)
KP Starší dorost: Starší Dorost - Polaban Nymburk 1:3 (1:3)
Branka: Pavel Štěpánek
KP Mladší dorost: Mladší Dorost - Polaban Nymburk 1:4 (0:2)
Branka: David Bohatý
Divize C: FK Letohrad - Muži A 0:1 (0:0)
Branka: Lukáš Marek
OP: Paběnice - Muži B 6:2 (1:1)
Branky: Ondřej Lodinský, Filip Nedvěd
OP Mladší přípravky:
Močovice - Mladší přípravka 7:3 (3:1)
Mladší přípravka - Tupadly 4:1 (2:0)
KP Starších žáků: Starší žáci - SK Zeleneč 3:1 (2:1)
Branky: Vitalyj Roman, Ondřej Petr, Matěj Matz
KP Mladších žáků: Mladší žáci A - SK Zeleneč 4:3 (1:1)
Branky: 2x Miloslav Šanc, Marek Šanc, Adam Kramář
Divize C Ženy: FK Pardubice B - Ženy 4:0 (2:0)
OP Mladší žáci: Mladší Žáci B - Malešov 9:4 (4:2)
Branky: 4x David Kotrouš, 2x Štěpán Langr, 2x Adam Tvrdík, Adam Kramář
Kutnohorsko - Fotbalové celky z Kutnohorska o víkendu sehrají da…
Potřebuješ připravit svůj stroj na sezónu nebo se ti moto obleče…
Kutná Hora - 9. ročník přátelského charitativního turnaje ŠÍŠA C…
Kutná Hora – V Kollárově ulici v Kutné Hoře můžete stále navštěv…
Sedlec – K Sedlecké pouti neodmyslitelně patří i zábavy s živou …
Kutná Hora - Výsledky fotbalových týmů Sparty Kutná Hora:
OP Starší přípravky:
Starší přípravka A - Čáslav B
Vrdy - Starší přípravka A 4:7 (1:3)
Starší přípravka A - Tupadly
OP Starší přípravky:
Starší přípravka B - Uhl. Janovice 0:6 (0:3)
Malešov - Starší přípravka B 3:1 (2:1)
KP Starší dorost: Starší Dorost - Polaban Nymburk 1:3 (1:3)
Branka: Pavel Štěpánek
KP Mladší dorost: Mladší Dorost - Polaban Nymburk 1:4 (0:2)
Branka: David Bohatý
Divize C: FK Letohrad - Muži A 0:1 (0:0)
Branka: Lukáš Marek
OP: Paběnice - Muži B 6:2 (1:1)
Branky: Ondřej Lodinský, Filip Nedvěd
OP Mladší přípravky:
Močovice - Mladší přípravka 7:3 (3:1)
Mladší přípravka - Tupadly 4:1 (2:0)
KP Starších žáků: Starší žáci - SK Zeleneč 3:1 (2:1)
Branky: Vitalyj Roman, Ondřej Petr, Matěj Matz
KP Mladších žáků: Mladší žáci A - SK Zeleneč 4:3 (1:1)
Branky: 2x Miloslav Šanc, Marek Šanc, Adam Kramář
Divize C Ženy: FK Pardubice B - Ženy 4:0 (2:0)
OP Mladší žáci: Mladší Žáci B - Malešov 9:4 (4:2)
Branky: 4x David Kotrouš, 2x Štěpán Langr, 2x Adam Tvrdík, Adam Kramář