Fotbalové soutěže OFS Kutná Hora už znají svůj podzimní program

27. červenec 2015, 18:45

Kutná Hora - Aktiv OFS Kutná Hora v ponděli rozlosoval okresní soutěže 2015 - 2016. Podzimní program zápasů mužů najdete v článku. V okresním přeboru a III. třídě bude působit po 14 týmech, do IV. třídy se zapojí 24 mužstev rozdělených do dvou skupin (13 a 11 týmů). Problém na poslední chvíli udělaly Zbraslavice, které přímo na aktivu odhlásilo ze IV. třídy své béčko. O pohár dospělých projevilo zájem osmnáct týmů, H. Bučice, Miskovice, Potěhy a Záboří začnou v předkole.

Okresní přebor 2015/2016

Pozn.: U týmů Sázava B a Chotusice se termíny domácích zápasů mohou změnit na základě hlášenek.

1. kolo - sobota 22. srpna od 17 hodin
Paběnice - Chotusice
Kácov B - Sedlec
Malín - K. Hora B
Zbýšov - Zbraslavice
Sázava B - Malešov
U. Janovice B - Vrdy (ne)
Tupadly - Hlízov (ne)

2. kolo - sobota 29. srpna od 17 hodin
Chotusice - Malešov
Hlízov - Sázava B
Vrdy - Tupadly
Zbraslavice - U. Janovice B
K. Hora B - Zbýšov
Sedlec - Malín
Paběnice - Kácov B

3. kolo - sobota 5. září od 17 hodin
Kácov B - Chotusice
Malín - Paběnice
Zbýšov - Sedlec
Sázava B - Vrdy
Malešov - Hlízov
U. Janovice B - K. Hora B (ne)
Tupadly - Zbraslavice (ne)

4. kolo - sobota 12. září od 17 hodin
Chotusice - Hlízov
Vrdy - Malešov
Zbraslavice - Sázava B
K. Hora B - Tupadly
Sedlec - U. Janovice B
Paběnice - Zbýšov
Kácov B - Malín

5. kolo - sobota 19. září od16.30 hodin
Malín - Chotusice
Zbýšov - Kácov B
Sázava B - K. Hora B
Malešov - Zbraslavice
Hlízov - Vrdy
U. Janovice B - Paběnice (ne)
Tupadly - Sedlec (ne)

6. kolo - 26. září od 16.30 hodin
Chotusice - Vrdy
Zbraslavice - Hlízov
K. Hora B - Malešov
Sedlec - Sázava B
Paběnice - Tupadly
Kácov B - U. Janovice B
Malín - Zbýšov

7. kolo - sobota 3. října od 16 hodin
Zbýšov - Chotusice
Sázava B - Paběnice
Malešov - Sedlec
Hlízov - K. Hora B
Vrdy - Zbraslavice
U. Janovice B - Malín (ne)
Tupadly - Kácov B (ne)

8. kolo - sobota 10. října od 16 hodin
Chotusice - Zbraslavice
K. Hora B - Vrdy
Sedlec - Hlízov
Paběnice - Malešov
Kácov B - Sázava B
Malín - Tupadly
Zbýšov - U. Janovice B

9. kolo - sobota 17. října od 15.30 hodin
Sázava B - Malín
Malešov - Kácov B
Hlízov - Paběnice
Vrdy - Sedlec
Zbraslavice - K. Hora B
U. Janovice B - Chotusice (ne)
Tupadly - Zbýšov (ne)

10. kolo - sobota 24. října od 14.30 hodin
Chotusice - K. Hora B
Sedlec - Zbraslavice
Paběnice - Vrdy
Kácov B - Hlízov
Malín - Malešov
Zbýšov - Sázava B
U. Janovice B - Tupadly (ne)

11. kolo - sobota 31. října od 14 hodin
Sázava B - U. Janovice B
Malešov - Zbýšov
Hlízov - Malín
Vrdy - Kácov B
Zbraslavice - Paběnice
K. Hora B - Sedlec
Tupadly - Chotusice (ne)

12. kolo - sobota 7. listopadu od 14 hodin
Chotusice - Sedlec
Paběnice - K. Hora B
Kácov B - Zbraslavice
Malín - Vrdy
Zbýšov - Hlízov
U. Janovice B - Malešov (ne)
Tupadly - Sázava B (ne)

13. kolo - sobota 14. listopadu od 13.30 hodin
Sázava B - Chotusice
Malešov - Tupadly
Hlízov - U. Janovice B
Vrdy - Zbýšov
Zbraslavice - Malín
K. Hora B - Kácov B
Sedlec - Paběnice

III. třída 2015/2016

Pozn.: U týmů B. Podolí B a Č. Janovice se termíny domácích zápasů mohou změnit na základě hlášenek.

1. kolo - sobota 22. srpna od 17 hodin
Nepoměřice - Sedlec B
Miskovice - Kaňk
Horky - Kluky
B. Podolí B - Křesetice
Tupadly B - Štrampouch
Č. Janovice - N. Dvory
Paběnice B - Suchdol B (ne)

2. kolo - sobota 29. srpna od 17 hodin
Štrampouch - Č. Janovice  
Křesetice - Tupadly B
Kluky - B. Podolí B
Kaňk - Horky
Suchdol B - N. Dvory (ne)
Sedlec B - Miskovice (ne)
Paběnice B - Nepoměřice (ne)

3. kolo - sobota 5. září od 17 hodin
Nepoměřice - Suchdol B
Miskovice - Paběnice B
Horky - Sedlec B
B. Podolí B - Kaňk
Tupadly B - Kluky
Č. Janovice - Křesetice
N. Dvory - Štrampouch (ne)

4. kolo - sobota 12. září od 17 hodin
Křesetice - N. Dvory
Kluky - Č. Janovice
Kaňk - Tupadly B
Nepoměřice - Miskovice
Suchdol B - Štrampouch (ne)
Sedlec B - B. Podolí B (ne)
Paběnice B - Horky (ne)

5. kolo - sobota 19. září od 16.30 hodin
Miskovice - Suchdol B
Horky - Nepoměřice
B. Podolí B - Paběnice B
Tupadly B - Sedlec B
Č. Janovice - Kaňk
Štrampouch - Křesetice
N. Dvory - Kluky (ne)

6. kolo - sobota 26. září od 16.30 hodin
Kluky - Štrampouch
Kaňk - N. Dvory
Nepoměřice - B. Podolí B
Miskovice - Horky
Suchdol B - Křesetice (ne)
Sedlec B - Č. Janovice (ne)
Paběnice B - Tupadly B (ne)

7. kolo - sobota 3. října od 16 hodin
Horky - Suchdol B
B. Podolí B - Miskovice
Tupadly B - Nepoměřice
Č. Janovice - Paběnice B
Štrampouch - Kaňk
Křesetice - Kluky
N. Dvory - Sedlec B (ne)

8. kolo - sobota 10. října od 16 hodin
Kaňk - Křesetice
Nepoměřice - Č. Janovice
Miskovice - Tupadly B
Horky - B. Podolí B
Suchdol B - Kluky (ne)
Sedlec B - Štrampouch (ne)
Paběnice B - N. Dvory (ne)

9. kolo - sobota 17. října od 15.30 hodin
B. Podolí B - Suchdol B
Tupadly B - Horky
Č. Janovice - Miskovice
Štrampouch - Paběnice B
Křesetice - Sedlec B
Kluky - Kaňk
N. Dvory - Nepoměřice (ne)

10. kolo - sobota 24. října od 14.30 hodin
Nepoměřice - Štrampouch
Miskovice - N. Dvory
Horky - Č. Janovice
B. Podolí B - Tupadly B
Suchdol B - Kaňk (ne)
Sedlec B - Kluky (ne)
Paběnice B - Křesetice (ne)

11. kolo - sobota 31. října od 14 hodin
Tupadly B - Suchdol B
Č. Janovice - B. Podolí B
Štrampouch - Miskovice
Křesetice - Nepoměřice
Kluky - Paběnice B
Kaňk - Sedlec B
N. Dvory - Horky (ne)

12. kolo - sobota 7. listopadu od 14 hodin
Nepoměřice - Kluky
Miskovice - Křesetice
Horky - Štrampouch
B. Podolí B - N. Dvory
Tupadly B - Č. Janovice
Suchdol B - Sedlec B (ne)
Paběnice B - Kaňk (ne)

13. kolo - sobota 14. listopadu od 13.30 hodin
Č. Janovice - Suchdol B
Štrampouch - B. Podolí B
Křesetice - Horky
Kluky - Miskovice
Kaňk - Nepoměřice
N. Dvory - Tupadly B (ne)
Sedlec B - Paběnice B (ne)

IV. třída 2015/2016 - skupina A

Pozn.: U týmu Chotusice B se termíny domácích zápasů mohou změnit na základě hlášenek.

1. kolo - sobota 22. srpna od 17 hodin
Žleby - Bratčice
Okřesaneč - Záboří n. L.
Církvice - Vrdy B
H. Bučice - Potěhy
Chotusice B - Hostovlice
Vlkaneč - Horušice (ne)

2. kolo - sobota 29. srpna od 17 hodin
Bratčice - Hostovlice
Záboří n. L. - Zbýšov B
Horušice - Okřesaneč
Žleby - Vlkaneč
Potěhy - Chotusice B
Vrdy B - H. Bučice (ne)

3. kolo - sobota 5. září od 17 hodin
Okřesaneč - Žleby
Církvice - Záboří n. L.
Chotusice B - Vrdy B
Hostovlice - Potěhy
Vlkaneč - Bratčice (ne)
Zbýšov B - Horušice (ne

4. kolo - sobota 12. září od 17 hodin
Bratčice - Potěhy
Záboří n. L. - H. Bučice
Horušice - Církvice
Žleby - Zbýšov B
Vrdy B - Hostovlice (ne)
Vlkaneč - Okřesaneč (ne)

5. kolo - sobota 19. září od 16.30 hodin
Okřesaneč - Bratčice
Církvice - Žleby
H. Bučice - Horušice
Chotusice B - Záboří n. L.
Potěhy - Vrdy B
Zbýšov B - Vlkaneč (ne)

6. kolo - sobota 26. září od 16.30 hodin
Bratčice - Vrdy B
Záboří n. L. - Hostovlice
Horušice - Chotusice B
Žleby - H. Bučice
Okřesaneč - Zbýšov B
Vlkaneč - Církvice (ne)

7. kolo - sobota 3. října od 16 hodin
Církvice - Okřesaneč
H. Bučice - Vlkaneč
Chotusice B - Žleby
Hostovlice - Horušice
Potěhy - Záboří n. L.
Zbýšov B - Bratčice (ne)

8. kolo - sobota 10. října od 16 hodin
Záboří n. L. - Vrdy B
Horušice - Potěhy
Žleby - Hostovlice
Okřesaneč - H. Bučice
Vlkaneč - Chotusice B (ne)
Zbýšov B - Církvice (ne)

9. kolo - sobota 17. října od 15.30 hodin
Církvice - Bratčice
H. Bučice - Zbýšov B
Chotusice B - Okřesaneč
Hostovlice - Vlkaneč
Potěhy - Žleby
Vrdy B - Horušice (ne)

10. kolo - sobota 24. října od 14.30 hodin
Bratčice - Záboří n. L.
Žleby - Vrdy B
Okřesaneč - Hostovlice
Církvice - H. Bučice
Vlkaneč - Potěhy (ne)
Zbýšov B - Chotusice B (ne)

11. kolo - sobota 31. října od 14 hodin
H. Bučice - Bratčice
Chotusice B - Církvice
Hostovlice - Zbýšov B
Záboří n. L. - Horušice
Potěhy - Okřesaneč
Vrdy B - Vlkaneč (ne)

12. kolo - sobota 7. listopadu od 14 hodin
Bratčice - Horušice
Žleby - Záboří n. L.
Okřesaneč - Vrdy B
Církvice - Hostovlice
H. Bučice - Chotusice B
Zbýšov B - Potěhy (ne)

13. kolo - sobota 14. listopadu od 13.30 hodin
Chotusice B - Bratčice
Hostovlice - H. Bučice
Záboří n. L. - Vlkaneč
Horušice - Žleby
Vrdy B - Zbýšov B (ne)

IV. třída 2015/2016 - skupina B

Pozn.: U týmu Č. Janovice B se termíny domácích zápasů mohou změnit na základě hlášenek.

1. kolo - sobota 22. srpna od 17 hodin
Rataje n. S. - Kaňk B
Močovice - Křesetice B
Kačina - Malešov B
Soběšín - N. Dvory B
Zruč n. S. B - Č. Janovice B (ne)

2. kolo - sobota 29. srpna od 17 hodin
Č. Janovice B - N. Dvory B
Malešov B - Soběšín (ne)
Křesetice B - Kačina (ne)
Kaňk B - Malín B (ne)
Zruč n. S. B - Rataje n. S. (ne)

3. kolo - sobota 5. září od 17 hodin
Rataje n. S. - Č. Janovice B
Močovice - Kaňk B
Soběšín - Křesetice B
N. Dvory B - Malešov B
Malín B - Zruč n. S. B (ne)

4. kolo - sobota 12. září od 17 hodin
Č. Janovice B - Malešov B
Rataje n. S. - Malín B
Křesetice B - N. Dvory B (ne)
Kaňk B - Kačina (ne)
Zruč n. S. B - Močovice (ne)

5. kolo - sobota 19.září od 16.30 hodin
Močovice - Rataje n. S.
Kačina - Zruč n. S. B
Soběšín - Kaňk B
Malín B - Č. Janovice B (ne)
Malešov B - Křesetice B (ne)

6. kolo - sobota 26. září od 16.30 hodin
Č. Janovice B - Křesetice B
Rataje n. S. - Kačina
Kaňk B - N. Dvory B (ne)
Zruč n. S. B - Soběšín (ne)
Malín B - Močovice (ne)

7. kolo - sobota 3. října od 16 hodin
Močovice - Č. Janovice B
Kačina - Malín B
Soběšín - Rataje n. S.
N. Dvory B - Zruč n. S. B
Malešov B - Kaňk B (ne)

8. kolo - sobota 10. října od 16 hodin
Rataje n. S. - N. Dvory B
Močovice - Kačina
Kaňk B - Křesetice B (ne)
Zruč n. S. B - Malešov B (ne)
Malín B - Soběšín (ne)

9. kolo - sobota 17. října od 15.30 hodin
Kačina - Č. Janovice B
Soběšín - Močovice
N. Dvory B - Malín B
Malešov B - Rataje n. S. (ne)
Křesetice B - Zruč n. S. B (ne)

10. kolo - sobota 24. října od 14.30 hodin
Č. Janovice B - Kaňk B
Rataje n. S. - Křesetice B
Močovice - N. Dvory B
Kačina - Soběšín
Malín B - Malešov B (ne)

11. kolo - sobota 31. října od 14 hodin
Soběšín - Č. Janovice B
N. Dvory B - Kačina
Malešov B - Močovice (ne)
Křesetice B - Malín B (ne)
Kaňk B - Zruč n. S. B (ne)

Pohár OFS Kutná Hora

Předkolo - neděle 9. srpna od 17 hodin
Př. č. 1: H. Bučice - Miskovice
Př. č. 2: Potěhy - Záboří n. L.

1. kolo - neděle 16. srpna od 17 hodin
Nepoměřice - Sedlec
Hlízov - Malešov
Č. Janovice - Vrdy
Kaňk - Zbraslavice
N. Dvory - K. Hora B
Štrampouch - Tupadly
vítěz předkola č. 1 - Chotusice
vítěz předkola č. 2 - U. Janovice

René Svoboda
Galerie
Předchozí Následující
Komentáře
AVE_CZ
Reklama
Fotbalové soutěže OFS Kutná Hora už znají svůj podzimní program

Fotbalové soutěže OFS Kutná Hora už znají svůj podzimní program

27. červenec 2015

Kutná Hora - Aktiv OFS Kutná Hora v ponděli rozlosoval okresní soutěže 2015 - 2016. Podzimní program zápasů mužů najdete v článku. V okresním přeboru a III. třídě bude působit po 14 týmech, do IV. třídy se zapojí 24 mužstev rozdělených do dvou skupin (13 a 11 týmů). Problém na poslední chvíli udělaly Zbraslavice, které přímo na aktivu odhlásilo ze IV. třídy své béčko. O pohár dospělých projevilo zájem osmnáct týmů, H. Bučice, Miskovice, Potěhy a Záboří začnou v předkole.

Okresní přebor 2015/2016

Pozn.: U týmů Sázava B a Chotusice se termíny domácích zápasů mohou změnit na základě hlášenek.

1. kolo - sobota 22. srpna od 17 hodin
Paběnice - Chotusice
Kácov B - Sedlec
Malín - K. Hora B
Zbýšov - Zbraslavice
Sázava B - Malešov
U. Janovice B - Vrdy (ne)
Tupadly - Hlízov (ne)

2. kolo - sobota 29. srpna od 17 hodin
Chotusice - Malešov
Hlízov - Sázava B
Vrdy - Tupadly
Zbraslavice - U. Janovice B
K. Hora B - Zbýšov
Sedlec - Malín
Paběnice - Kácov B

3. kolo - sobota 5. září od 17 hodin
Kácov B - Chotusice
Malín - Paběnice
Zbýšov - Sedlec
Sázava B - Vrdy
Malešov - Hlízov
U. Janovice B - K. Hora B (ne)
Tupadly - Zbraslavice (ne)

4. kolo - sobota 12. září od 17 hodin
Chotusice - Hlízov
Vrdy - Malešov
Zbraslavice - Sázava B
K. Hora B - Tupadly
Sedlec - U. Janovice B
Paběnice - Zbýšov
Kácov B - Malín

5. kolo - sobota 19. září od16.30 hodin
Malín - Chotusice
Zbýšov - Kácov B
Sázava B - K. Hora B
Malešov - Zbraslavice
Hlízov - Vrdy
U. Janovice B - Paběnice (ne)
Tupadly - Sedlec (ne)

6. kolo - 26. září od 16.30 hodin
Chotusice - Vrdy
Zbraslavice - Hlízov
K. Hora B - Malešov
Sedlec - Sázava B
Paběnice - Tupadly
Kácov B - U. Janovice B
Malín - Zbýšov

7. kolo - sobota 3. října od 16 hodin
Zbýšov - Chotusice
Sázava B - Paběnice
Malešov - Sedlec
Hlízov - K. Hora B
Vrdy - Zbraslavice
U. Janovice B - Malín (ne)
Tupadly - Kácov B (ne)

8. kolo - sobota 10. října od 16 hodin
Chotusice - Zbraslavice
K. Hora B - Vrdy
Sedlec - Hlízov
Paběnice - Malešov
Kácov B - Sázava B
Malín - Tupadly
Zbýšov - U. Janovice B

9. kolo - sobota 17. října od 15.30 hodin
Sázava B - Malín
Malešov - Kácov B
Hlízov - Paběnice
Vrdy - Sedlec
Zbraslavice - K. Hora B
U. Janovice B - Chotusice (ne)
Tupadly - Zbýšov (ne)

10. kolo - sobota 24. října od 14.30 hodin
Chotusice - K. Hora B
Sedlec - Zbraslavice
Paběnice - Vrdy
Kácov B - Hlízov
Malín - Malešov
Zbýšov - Sázava B
U. Janovice B - Tupadly (ne)

11. kolo - sobota 31. října od 14 hodin
Sázava B - U. Janovice B
Malešov - Zbýšov
Hlízov - Malín
Vrdy - Kácov B
Zbraslavice - Paběnice
K. Hora B - Sedlec
Tupadly - Chotusice (ne)

12. kolo - sobota 7. listopadu od 14 hodin
Chotusice - Sedlec
Paběnice - K. Hora B
Kácov B - Zbraslavice
Malín - Vrdy
Zbýšov - Hlízov
U. Janovice B - Malešov (ne)
Tupadly - Sázava B (ne)

13. kolo - sobota 14. listopadu od 13.30 hodin
Sázava B - Chotusice
Malešov - Tupadly
Hlízov - U. Janovice B
Vrdy - Zbýšov
Zbraslavice - Malín
K. Hora B - Kácov B
Sedlec - Paběnice

III. třída 2015/2016

Pozn.: U týmů B. Podolí B a Č. Janovice se termíny domácích zápasů mohou změnit na základě hlášenek.

1. kolo - sobota 22. srpna od 17 hodin
Nepoměřice - Sedlec B
Miskovice - Kaňk
Horky - Kluky
B. Podolí B - Křesetice
Tupadly B - Štrampouch
Č. Janovice - N. Dvory
Paběnice B - Suchdol B (ne)

2. kolo - sobota 29. srpna od 17 hodin
Štrampouch - Č. Janovice  
Křesetice - Tupadly B
Kluky - B. Podolí B
Kaňk - Horky
Suchdol B - N. Dvory (ne)
Sedlec B - Miskovice (ne)
Paběnice B - Nepoměřice (ne)

3. kolo - sobota 5. září od 17 hodin
Nepoměřice - Suchdol B
Miskovice - Paběnice B
Horky - Sedlec B
B. Podolí B - Kaňk
Tupadly B - Kluky
Č. Janovice - Křesetice
N. Dvory - Štrampouch (ne)

4. kolo - sobota 12. září od 17 hodin
Křesetice - N. Dvory
Kluky - Č. Janovice
Kaňk - Tupadly B
Nepoměřice - Miskovice
Suchdol B - Štrampouch (ne)
Sedlec B - B. Podolí B (ne)
Paběnice B - Horky (ne)

5. kolo - sobota 19. září od 16.30 hodin
Miskovice - Suchdol B
Horky - Nepoměřice
B. Podolí B - Paběnice B
Tupadly B - Sedlec B
Č. Janovice - Kaňk
Štrampouch - Křesetice
N. Dvory - Kluky (ne)

6. kolo - sobota 26. září od 16.30 hodin
Kluky - Štrampouch
Kaňk - N. Dvory
Nepoměřice - B. Podolí B
Miskovice - Horky
Suchdol B - Křesetice (ne)
Sedlec B - Č. Janovice (ne)
Paběnice B - Tupadly B (ne)

7. kolo - sobota 3. října od 16 hodin
Horky - Suchdol B
B. Podolí B - Miskovice
Tupadly B - Nepoměřice
Č. Janovice - Paběnice B
Štrampouch - Kaňk
Křesetice - Kluky
N. Dvory - Sedlec B (ne)

8. kolo - sobota 10. října od 16 hodin
Kaňk - Křesetice
Nepoměřice - Č. Janovice
Miskovice - Tupadly B
Horky - B. Podolí B
Suchdol B - Kluky (ne)
Sedlec B - Štrampouch (ne)
Paběnice B - N. Dvory (ne)

9. kolo - sobota 17. října od 15.30 hodin
B. Podolí B - Suchdol B
Tupadly B - Horky
Č. Janovice - Miskovice
Štrampouch - Paběnice B
Křesetice - Sedlec B
Kluky - Kaňk
N. Dvory - Nepoměřice (ne)

10. kolo - sobota 24. října od 14.30 hodin
Nepoměřice - Štrampouch
Miskovice - N. Dvory
Horky - Č. Janovice
B. Podolí B - Tupadly B
Suchdol B - Kaňk (ne)
Sedlec B - Kluky (ne)
Paběnice B - Křesetice (ne)

11. kolo - sobota 31. října od 14 hodin
Tupadly B - Suchdol B
Č. Janovice - B. Podolí B
Štrampouch - Miskovice
Křesetice - Nepoměřice
Kluky - Paběnice B
Kaňk - Sedlec B
N. Dvory - Horky (ne)

12. kolo - sobota 7. listopadu od 14 hodin
Nepoměřice - Kluky
Miskovice - Křesetice
Horky - Štrampouch
B. Podolí B - N. Dvory
Tupadly B - Č. Janovice
Suchdol B - Sedlec B (ne)
Paběnice B - Kaňk (ne)

13. kolo - sobota 14. listopadu od 13.30 hodin
Č. Janovice - Suchdol B
Štrampouch - B. Podolí B
Křesetice - Horky
Kluky - Miskovice
Kaňk - Nepoměřice
N. Dvory - Tupadly B (ne)
Sedlec B - Paběnice B (ne)

IV. třída 2015/2016 - skupina A

Pozn.: U týmu Chotusice B se termíny domácích zápasů mohou změnit na základě hlášenek.

1. kolo - sobota 22. srpna od 17 hodin
Žleby - Bratčice
Okřesaneč - Záboří n. L.
Církvice - Vrdy B
H. Bučice - Potěhy
Chotusice B - Hostovlice
Vlkaneč - Horušice (ne)

2. kolo - sobota 29. srpna od 17 hodin
Bratčice - Hostovlice
Záboří n. L. - Zbýšov B
Horušice - Okřesaneč
Žleby - Vlkaneč
Potěhy - Chotusice B
Vrdy B - H. Bučice (ne)

3. kolo - sobota 5. září od 17 hodin
Okřesaneč - Žleby
Církvice - Záboří n. L.
Chotusice B - Vrdy B
Hostovlice - Potěhy
Vlkaneč - Bratčice (ne)
Zbýšov B - Horušice (ne

4. kolo - sobota 12. září od 17 hodin
Bratčice - Potěhy
Záboří n. L. - H. Bučice
Horušice - Církvice
Žleby - Zbýšov B
Vrdy B - Hostovlice (ne)
Vlkaneč - Okřesaneč (ne)

5. kolo - sobota 19. září od 16.30 hodin
Okřesaneč - Bratčice
Církvice - Žleby
H. Bučice - Horušice
Chotusice B - Záboří n. L.
Potěhy - Vrdy B
Zbýšov B - Vlkaneč (ne)

6. kolo - sobota 26. září od 16.30 hodin
Bratčice - Vrdy B
Záboří n. L. - Hostovlice
Horušice - Chotusice B
Žleby - H. Bučice
Okřesaneč - Zbýšov B
Vlkaneč - Církvice (ne)

7. kolo - sobota 3. října od 16 hodin
Církvice - Okřesaneč
H. Bučice - Vlkaneč
Chotusice B - Žleby
Hostovlice - Horušice
Potěhy - Záboří n. L.
Zbýšov B - Bratčice (ne)

8. kolo - sobota 10. října od 16 hodin
Záboří n. L. - Vrdy B
Horušice - Potěhy
Žleby - Hostovlice
Okřesaneč - H. Bučice
Vlkaneč - Chotusice B (ne)
Zbýšov B - Církvice (ne)

9. kolo - sobota 17. října od 15.30 hodin
Církvice - Bratčice
H. Bučice - Zbýšov B
Chotusice B - Okřesaneč
Hostovlice - Vlkaneč
Potěhy - Žleby
Vrdy B - Horušice (ne)

10. kolo - sobota 24. října od 14.30 hodin
Bratčice - Záboří n. L.
Žleby - Vrdy B
Okřesaneč - Hostovlice
Církvice - H. Bučice
Vlkaneč - Potěhy (ne)
Zbýšov B - Chotusice B (ne)

11. kolo - sobota 31. října od 14 hodin
H. Bučice - Bratčice
Chotusice B - Církvice
Hostovlice - Zbýšov B
Záboří n. L. - Horušice
Potěhy - Okřesaneč
Vrdy B - Vlkaneč (ne)

12. kolo - sobota 7. listopadu od 14 hodin
Bratčice - Horušice
Žleby - Záboří n. L.
Okřesaneč - Vrdy B
Církvice - Hostovlice
H. Bučice - Chotusice B
Zbýšov B - Potěhy (ne)

13. kolo - sobota 14. listopadu od 13.30 hodin
Chotusice B - Bratčice
Hostovlice - H. Bučice
Záboří n. L. - Vlkaneč
Horušice - Žleby
Vrdy B - Zbýšov B (ne)

IV. třída 2015/2016 - skupina B

Pozn.: U týmu Č. Janovice B se termíny domácích zápasů mohou změnit na základě hlášenek.

1. kolo - sobota 22. srpna od 17 hodin
Rataje n. S. - Kaňk B
Močovice - Křesetice B
Kačina - Malešov B
Soběšín - N. Dvory B
Zruč n. S. B - Č. Janovice B (ne)

2. kolo - sobota 29. srpna od 17 hodin
Č. Janovice B - N. Dvory B
Malešov B - Soběšín (ne)
Křesetice B - Kačina (ne)
Kaňk B - Malín B (ne)
Zruč n. S. B - Rataje n. S. (ne)

3. kolo - sobota 5. září od 17 hodin
Rataje n. S. - Č. Janovice B
Močovice - Kaňk B
Soběšín - Křesetice B
N. Dvory B - Malešov B
Malín B - Zruč n. S. B (ne)

4. kolo - sobota 12. září od 17 hodin
Č. Janovice B - Malešov B
Rataje n. S. - Malín B
Křesetice B - N. Dvory B (ne)
Kaňk B - Kačina (ne)
Zruč n. S. B - Močovice (ne)

5. kolo - sobota 19.září od 16.30 hodin
Močovice - Rataje n. S.
Kačina - Zruč n. S. B
Soběšín - Kaňk B
Malín B - Č. Janovice B (ne)
Malešov B - Křesetice B (ne)

6. kolo - sobota 26. září od 16.30 hodin
Č. Janovice B - Křesetice B
Rataje n. S. - Kačina
Kaňk B - N. Dvory B (ne)
Zruč n. S. B - Soběšín (ne)
Malín B - Močovice (ne)

7. kolo - sobota 3. října od 16 hodin
Močovice - Č. Janovice B
Kačina - Malín B
Soběšín - Rataje n. S.
N. Dvory B - Zruč n. S. B
Malešov B - Kaňk B (ne)

8. kolo - sobota 10. října od 16 hodin
Rataje n. S. - N. Dvory B
Močovice - Kačina
Kaňk B - Křesetice B (ne)
Zruč n. S. B - Malešov B (ne)
Malín B - Soběšín (ne)

9. kolo - sobota 17. října od 15.30 hodin
Kačina - Č. Janovice B
Soběšín - Močovice
N. Dvory B - Malín B
Malešov B - Rataje n. S. (ne)
Křesetice B - Zruč n. S. B (ne)

10. kolo - sobota 24. října od 14.30 hodin
Č. Janovice B - Kaňk B
Rataje n. S. - Křesetice B
Močovice - N. Dvory B
Kačina - Soběšín
Malín B - Malešov B (ne)

11. kolo - sobota 31. října od 14 hodin
Soběšín - Č. Janovice B
N. Dvory B - Kačina
Malešov B - Močovice (ne)
Křesetice B - Malín B (ne)
Kaňk B - Zruč n. S. B (ne)

Pohár OFS Kutná Hora

Předkolo - neděle 9. srpna od 17 hodin
Př. č. 1: H. Bučice - Miskovice
Př. č. 2: Potěhy - Záboří n. L.

1. kolo - neděle 16. srpna od 17 hodin
Nepoměřice - Sedlec
Hlízov - Malešov
Č. Janovice - Vrdy
Kaňk - Zbraslavice
N. Dvory - K. Hora B
Štrampouch - Tupadly
vítěz předkola č. 1 - Chotusice
vítěz předkola č. 2 - U. Janovice

René Svoboda
Prohlédnout galerii