František Malina zvítězil na kilometrové trati 13. ročníku Mikulášské haly žactva

3. prosinec 2018, 08:19

Praha - do atletické haly na Stromovce se v sobotu 1. prosince 2018 vypravil čáslavský atlet František Malina. Na dvěstěmetrovém oválu ho očekával závod na 1000 m. S pátým nejlepším republikovým časem byly jeho ambice vysoké.

Sám atlet nám řekl: "Chtěl jsem vyhrát, získat pohár a zaběhnout čas pod tři minuty." Cíl splnil, závod v kategorii mladších žáků zaběhl s nejlepším republikovým časem 2:55,62 s.

Za týden 8. prosince ho čeká závod na Mezikrajovém utkání v Jablonci nad Nisou. Tam se představí na trati 800 m.