Hosté z Tuchorazi čtyřikrát vyrovnali, zápas nakonec rozhodl Fejfar ranou ze třiceti metrů

18. květen 2013, 20:06
(aktualizováno: 18. květen 2013, 20:08)

Bílé Podolí - Diváci v Bílém Podolí se v sobotu nenudili. V zápase I. B třídy - skupina C viděli devět branek a vítězství domácích kobylek. Zápas ale pořádně podráždil nervovou soustavu domácího kouče Bohuslava Švába:

B. Podolí - Tuchoraz 5:4 (2:2)

Domácí sobotní zápas začali dobře. "Do dvacáté minuty jsme mohli dát tři góly, dali jsme ale jeden," upozornil trenér FC Bílé Podolí Bohuslav Šváb a pokračoval: "Potom jsme ale v prvním poločase vyklidili střed pole a celkově jsme dostávali hloupé góly. Zápas vypadal jako o pouti. Dopředu jsme hráli dobře, vzadu jsme ale dělali chyby, které by se stávat neměly. Na podobné výsledky nejsem moc stavěný."

Skóre otevřel Chmelař hlavou po trestném kopu T. Švába, po vyrovnání hostů dostal domácí opět do vedení T. Šváb z pokutového kopu. Stejný hráč proměnil další penaltu v 56. min. na 3:2. Počtvrté dostal Bílé Podolí do vedení Švadlenka - 4:3. Zápas rozhodl čtyři minuty před koncem Fejfar ranou ze třiceti metrů.

Branky B. Podolí: 11. Chmeř, 42. a 56. pok. kopy T. Šváb, 76. Švadlenka, 86. Fejfar. B. Podolí: Červinka - L. Toman, L. Štoček, Semínko, Svoboda - Čakovský, Šálený, T. Šváb, Jos. Fejfar - Švadlenka, Chmelař. Střídali Trpišovský, Kraus, Jan Spáčil. Trenér Bohuslav Šváb.