Kácov potvrdil předzápasové předpoklady a vrátil se do čela tabulky

8. duben 2018, 19:15

Maršovice - V 16. kole I. B třídy, skupina D fotbalisté AFK Kácov zavítali na hřiště předposledního celku tabulky, Sokola Maršovice. Pokud by bodově uspěli, vrátili by se do čela tabulky:

Maršovice - Kácov 1:4 (1:3)

S výsledkem zápasu jsou v Kácově samozřejmě spokojení. "Zvládli jsme to," uvedl trenér Václav Toupal. Hostům se povedl vstup do zápasu, ve 20. minutě vedli už 2:0. "Měli jsme ještě další šance, ale ty jsme nedali. Potom jsme ze sporného ofsajdu dostali na 1:2," popisoval průběh střetnutí a pokračoval: "Hned tři minuty na to jsme vrátili stav na rozdíl dvou branek. První poločas byl z naší strany dobrý, ve druhé půli jsme tam měli nějaké náznaky šancí, soupeř zahrozil asi ze dvou brejků. To bylo asi jediné nebezpečí, kdy se k nám dostali před bránu. Střetnutí se už potom jen dohrávalo, ke konci jsme dali na 1:4 a měli plno šancí. Dnes to bylo dobré, hráči střetnutí odmakali."

Branky: 38. Skála - 12. Červeňák, 20. Vlasák, 41. Filip, 79. Zamrzla. Rozhodčí: Doubrava - Glogar, Konvička. ŽK: Orsák. Diváků: 130. Maršovice: Pechač - Hašek, Šach, Šetina, Shapoval (49. Hašek), Skála, Orsák, Břicháček, Laurich, Dvořák, Zavadil (64. Bláža). Trenér Michal Hašek. Kácov: Císař - Toupal (71. Habal), Lapáček, Brýl - Rut, Skiba, Motyčka, Vlasák (84. Psota), Filip (78. Zamrzla) - L. Petrů (57. Linhart), Červeňák (57. Cettl). Trenér Václav Toupal.

1 Kácov 16 11 1 2 2 49:19 37
2 Mnichovice 16 10 2 1 3 52:32 35
3 Průhonice 16 9 2 3 2 51:30 34
4 Kunice 16 8 0 4 4 39:23 28
5 Zvole 15 8 1 1 5 32:29 27
6 Miřetice 16 7 1 2 6 34:32 25
7 Teplýšovice 15 8 0 0 7 34:29 24
8 Týnec n. S. 16 6 1 1 8 24:42 21