Kutnohorské dorostence v poslední čtvrthodině "popravil" střídající hráč!

30. září 2013, 21:32
(aktualizováno: 30. září 2013, 21:32)

Kutná Hora - V osmém kole krajského přeboru starší dorostenci Sparty Kutná Hora hostili fotbalisty Spartaku Příbram. V utkání s vedoucím celkem tabulky se v prvním dějství drželi, nakonec ale soupeři podlehli.

Kutná Hora - Sp. Příbram 1:5 (1:1)

Nedělní zápas s vedoucím týmem tabulky kutnohorští starší dorostenci nezvládli. Už ve třetí minutě, po rohovém kopu, prohrávali gólem hlavou. Vyrovnání, přinesla 17. min., to svou druhou šanci proměnil útočník Škrobák. Sparťani odehráli s lídrem důstojný první poločas a ani začátek druhého nenaznačoval, že mají prohrát zápas rozdílem třídy. Hosté poslali do hry čerstvé síly a to rozhodlo, náhradník popravil domácí, tři branky během čtyř minut a další v závěru zápasu, stanovily výsledek 1:5.

Asistent trenéra Zdeněk Vrubel: "Zlom přinesla 73. minuta. Kolektivní sport rozhodla individualita. Jsem zklamán z výsledku, odehrajeme tři čtvrtiny zápasu vyrovnanou partii a potom nás porazí žolík dvěma góly a dvěma asistencemi, Příbramští ho musí vyvážit zlatem. Z našeho týmu zahrál nejlépe Víťa Piskač, mladší dorostenec, poprvé za starší a hned jednička, ale to vlastně pro mě není překvapení."

Kutná Hora: Karban, Hanousek, Šmidrkal, Pudil, Piskač, Hájek, Šesták, Matějka, Krombholz, Škrobák, střídal Vojáček. Trenér Jan Meszároš.