Kutná Hora - Podrobný program zápasů fotbalové III. třídy 2009 - 2010:
1. kolo - sobota 22. srpna od 17 hod.
Kácov - Paběnice B (14.30) :
Potěhy - Kačina :
Žleby - Č. Janovice :
Chotusice - Tupadly B (ne) :
Soběšín - Rataje n. S. (ne) :
Sázava B - Vrdy B (ne) :
Suchdol B - Církvice (ne) :
2. kolo - sobota 29. srpna od 17 hod.
Tupadly B - Církvice :
Č. Janovice - Sázava B :
Kačina - Žleby :
Rataje n. S. - Kácov :
Vrdy B - Suchdol B (ne) :
Paběnice B - Potěhy (ne) :
Chotusice - Soběšín (ne) :
3. kolo - sobota 5. září od 17 hod.
Kácov - Chotusice (14.30) :
Potěhy - Rataje n. S. :
Žleby - Paběnice B :
Církvice - Vrdy B :
Soběšín - Tupadly B (ne) :
Sázava B - Kačina (ne) :
Suchdol B - Č. Janovice (ne) :
4. kolo - sobota 12. září od 17 hod.
Tupadly B - Vrdy B :
Č. Janovice - Církvice :
Kačina - Suchdol B :
Rataje n. S. - Žleby :
Paběnice B - Sázava B (ne) :
Chotusice - Potěhy (ne) :
Soběšín - Kácov (ne) :
5. kolo - sobota 19. září od 16.30 hod.
Kácov - Tupadly B (14) :
Potěhy - Soběšín :
Žleby - Chotusice :
Církvice - Kačina :
Sázava B - Rataje n. S. (ne) :
Suchdol B - Paběnice B (ne) :
Vrdy B - Č. Janovice (ne) :
6. kolo - sobota 26. září od 16.30 hod.
Tupadly B - Č. Janovice :
Kačina - Vrdy B :
Rataje n. S. - Suchdol B :
Kácov - Potěhy (14) :
Paběnice B - Církvice (ne) :
Chotusice - Sázava B (ne) :
Soběšín - Žleby (ne) :
7. kolo - sobota 3. října od 16 hod.
Potěhy - Tupadly B :
Žleby - Kácov :
Církvice - Rataje n. S. :
Č. Janovice - Kačina :
Sázava B - Soběšín (ne) :
Suchdol B - Chotusice (ne) :
Vrdy B - Paběnice B (ne) :
8. kolo - sobota 10. října od 16 hod.
Tupadly B - Kačina :
Rataje n. S. - Vrdy B :
Kácov - Sázava B (13.30) :
Potěhy - Žleby :
Paběnice B - Č. Janovice (ne) :
Chotusice - Církvice (ne) :
Soběšín - Suchdol B (ne) :
9. kolo - sobota 17. října od 15.30 hod.
Žleby - Tupadly B :
Církvice - Soběšín :
Č. Janovice - Rataje n. S. :
Kačina - Paběnice B :
Sázava B - Potěhy (ne) :
Suchdol B - Kácov (ne) :
Vrdy B - Chotusice (ne) :
10. kolo - sobota 24. října od 14.30 hod.
Tupadly B - Paběnice B :
Rataje n. S. - Kačina :
Kácov - Církvice (12) :
Potěhy - Suchdol B :
Žleby - Sázava B :
Chotusice - Č. Janovice (ne) :
Soběšín - Vrdy B (ne) :
11. kolo - sobota 31. října od 14 hod.
Církvice - Potěhy :
Č. Janovice - Soběšín :
Kačina - Chotusice :
Sázava B - Tupadly B (ne) :
Suchdol B - Žleby (ne) :
Vrdy B - Kácov (ne) :
Paběnice B - Rataje n. S. (ne) :
12. kolo - sobota 7. listopadu od 14 hod.
Tupadly B - Rataje n. S. :
Kácov - Č. Janovice (11.30) :
Potěhy - Vrdy B :
Žleby - Církvice :
Chotusice - Paběnice B (ne) :
Soběšín - Kačina (ne) :
Sázava B - Suchdol B (ne) :
13. kolo - sobota 14. listopadu od 14 hod.
Církvice - Sázava B :
Č. Janovice - Potěhy :
Kačina - Kácov :
Rataje n. S. - Chotusice :
Suchdol B - Tupadly B (ne) :
Vrdy B - Žleby (ne) :
Paběnice B - Soběšín (ne) :
Potřebuješ připravit svůj stroj na sezónu nebo se ti moto obleče…
Kutná Hora - 9. ročník přátelského charitativního turnaje ŠÍŠA C…
Kutná Hora – V Kollárově ulici v Kutné Hoře můžete stále navštěv…
Sedlec – K Sedlecké pouti neodmyslitelně patří i zábavy s živou …
Lomec - SDH Lomec připravuje na sobotu 18. května 2024 cyklovýle…
Kutná Hora - Podrobný program zápasů fotbalové III. třídy 2009 - 2010:
1. kolo - sobota 22. srpna od 17 hod.
Kácov - Paběnice B (14.30) :
Potěhy - Kačina :
Žleby - Č. Janovice :
Chotusice - Tupadly B (ne) :
Soběšín - Rataje n. S. (ne) :
Sázava B - Vrdy B (ne) :
Suchdol B - Církvice (ne) :
2. kolo - sobota 29. srpna od 17 hod.
Tupadly B - Církvice :
Č. Janovice - Sázava B :
Kačina - Žleby :
Rataje n. S. - Kácov :
Vrdy B - Suchdol B (ne) :
Paběnice B - Potěhy (ne) :
Chotusice - Soběšín (ne) :
3. kolo - sobota 5. září od 17 hod.
Kácov - Chotusice (14.30) :
Potěhy - Rataje n. S. :
Žleby - Paběnice B :
Církvice - Vrdy B :
Soběšín - Tupadly B (ne) :
Sázava B - Kačina (ne) :
Suchdol B - Č. Janovice (ne) :
4. kolo - sobota 12. září od 17 hod.
Tupadly B - Vrdy B :
Č. Janovice - Církvice :
Kačina - Suchdol B :
Rataje n. S. - Žleby :
Paběnice B - Sázava B (ne) :
Chotusice - Potěhy (ne) :
Soběšín - Kácov (ne) :
5. kolo - sobota 19. září od 16.30 hod.
Kácov - Tupadly B (14) :
Potěhy - Soběšín :
Žleby - Chotusice :
Církvice - Kačina :
Sázava B - Rataje n. S. (ne) :
Suchdol B - Paběnice B (ne) :
Vrdy B - Č. Janovice (ne) :
6. kolo - sobota 26. září od 16.30 hod.
Tupadly B - Č. Janovice :
Kačina - Vrdy B :
Rataje n. S. - Suchdol B :
Kácov - Potěhy (14) :
Paběnice B - Církvice (ne) :
Chotusice - Sázava B (ne) :
Soběšín - Žleby (ne) :
7. kolo - sobota 3. října od 16 hod.
Potěhy - Tupadly B :
Žleby - Kácov :
Církvice - Rataje n. S. :
Č. Janovice - Kačina :
Sázava B - Soběšín (ne) :
Suchdol B - Chotusice (ne) :
Vrdy B - Paběnice B (ne) :
8. kolo - sobota 10. října od 16 hod.
Tupadly B - Kačina :
Rataje n. S. - Vrdy B :
Kácov - Sázava B (13.30) :
Potěhy - Žleby :
Paběnice B - Č. Janovice (ne) :
Chotusice - Církvice (ne) :
Soběšín - Suchdol B (ne) :
9. kolo - sobota 17. října od 15.30 hod.
Žleby - Tupadly B :
Církvice - Soběšín :
Č. Janovice - Rataje n. S. :
Kačina - Paběnice B :
Sázava B - Potěhy (ne) :
Suchdol B - Kácov (ne) :
Vrdy B - Chotusice (ne) :
10. kolo - sobota 24. října od 14.30 hod.
Tupadly B - Paběnice B :
Rataje n. S. - Kačina :
Kácov - Církvice (12) :
Potěhy - Suchdol B :
Žleby - Sázava B :
Chotusice - Č. Janovice (ne) :
Soběšín - Vrdy B (ne) :
11. kolo - sobota 31. října od 14 hod.
Církvice - Potěhy :
Č. Janovice - Soběšín :
Kačina - Chotusice :
Sázava B - Tupadly B (ne) :
Suchdol B - Žleby (ne) :
Vrdy B - Kácov (ne) :
Paběnice B - Rataje n. S. (ne) :
12. kolo - sobota 7. listopadu od 14 hod.
Tupadly B - Rataje n. S. :
Kácov - Č. Janovice (11.30) :
Potěhy - Vrdy B :
Žleby - Církvice :
Chotusice - Paběnice B (ne) :
Soběšín - Kačina (ne) :
Sázava B - Suchdol B (ne) :
13. kolo - sobota 14. listopadu od 14 hod.
Církvice - Sázava B :
Č. Janovice - Potěhy :
Kačina - Kácov :
Rataje n. S. - Chotusice :
Suchdol B - Tupadly B (ne) :
Vrdy B - Žleby (ne) :
Paběnice B - Soběšín (ne) :