LOS: Podrobný podzimní program fotbalových zápasů mužů OFS Kutná Hora

31. červenec 2017, 07:50

Kutnohorsko - Losovací aktiv funkcionářů klubů OFS Kutná Hora minulý týden schválil čísla, hrací dny i časy jednotlivých týmů a tak už je nyní znám program podzimních zápasů. Některé kluby zvolily tzv. "hlášenky" - termín svého domácího utkání si tak mohou stanovit dodatečně:

Okresní přebor

1. kolo - sobota 26. srpna od 17 hodin
Paběnice - Chotusice
Malešov - Malín
Sedlec - Sázava B
Vrdy - Č. Janovice
U. Janovice B - Zbraslavice
K. Hora B - Suchdol
N. Dvory - Církvice (ne)

2. kolo - sobota 2. září od 17 hodin
Zbraslavice - K. Hora B
Č. Janovice - U. Janovice B (od 14)
Církvice - Vrdy
Sázava B - N. Dvory (hlášenky)
Paběnice - Malešov
Chotusice - Suchdol (ne)
Malín - Sedlec (ne)

3. kolo - sobota 9. září od 17 hodin
Malešov - Chotusice
Sedlec - Paběnice
Vrdy - Sázava B
U. Janovice B - Církvice
K. Hora B - Č. Janovice
Suchdol - Zbraslavice
N. Dvory - Malín (ne)

4. kolo - sobota 16. září od 17 hodin
Č. Janovice - Suchdol (od 14)
Církvice - K. Hora B
Sázava B - U. Janovice B (hlášenky)
Paběnice - N. Dvory
Malešov - Sedlec
Chotusice - Zbraslavice (ne)
Malín - Vrdy (ne)

5. kolo - sobota 23. září od 16.30 hodin
Sedlec - Chotusice
Vrdy - Paběnice
U. Janovice B - Malín
K. Hora B - Sázava B
Suchdol - Církvice
Zbraslavice - Č. Janovice
N. Dvory - Malešov (ne)

6. kolo - sobota 30. září od 16 hodin
Církvice - Zbraslavice
Sázava B - Suchdol (hlášenky)
Paběnice - U. Janovice B
Malešov - Vrdy
Sedlec - N. Dvory
Chotusice - Č. Janovice (ne)
Malín - K. Hora B (ne)

7. kolo - sobota 7. října od 16 hodin
Vrdy - Sedlec
U. Janovice B - Malešov
K. Hora B - Paběnice
Suchdol - Malín
Zbraslavice - Sázava B
Č. Janovice - Církvice (od 13)
N. Dvory - Chotusice (ne)

8. kolo - sobota 14. října od 15.30 hodin
Sázava B - Č. Janovice (hlášenky)
Paběnice - Suchdol
Malešov - K. Hora B
Sedlec - U. Janovice B
Chotusice - Církvice (ne)
Malín - Zbraslavice (ne)
N. Dvory - Vrdy (ne)

9. kolo - sobota 21. října od 15.30 hodin
Vrdy - Chotusice
U. Janovice B - N. Dvory
K. Hora B - Sedlec
Suchdol - Malešov
Zbraslavice - Paběnice
Č. Janovice - Malín (od 12.30)
Církvice - Sázava B

10. kolo - sobota 28. října od 14.30 hodin
Paběnice - Č. Janovice
Malešov - Zbraslavice
Sedlec - Suchdol
Vrdy - U. Janovice B
Chotusice - Sázava B (ne)
Malín - Církvice (ne)
N. Dvory - K. Hora B (ne)

11. kolo - sobota 4. listopadu od 14 hodin
U. Janovice B - Chotusice
K. Hora B - Vrdy
Suchdol - N. Dvory
Zbraslavice - Sedlec
Č. Janovice - Malešov (od 11)
Církvice - Paběnice
Sázava B - Malín (hlášenky)

12. kolo - sobota 11. listopadu od 14 hodin
Paběnice - Sázava B
Malešov - Církvice
Sedlec - Č. Janovice
Vrdy - Suchdol
U. Janovice B - K. Hora B
Chotusice - Malín (ne)
N. Dvory - Zbraslavice (ne)

13. kolo - sobota 18. listopadu od 13.30 hodin
K. Hora B - Chotusice
Suchdol - U. Janovice B
Zbraslavice - Vrdy
Č. Janovice - N. Dvory (od 10.30)
Církvice - Sedlec
Sázava B - Malešov (hlášenky)
Malín - Paběnice (ne)

III. třída

1. kolo - sobota 26. srpna od 17 hodin
Horky - Kluky
Kácov B - Vlkaneč
B. Podolí B - Zbýšov (hlášenky)
Malín B - Horušice (hlášenky)
Křesetice - Tupadly B
Malešov B - Miskovice (ne)
Sedlec B - Kaňk (ne)

2. kolo - sobota 2. září od 17 hodin
Kluky - Tupadly B
Horušice - Křesetice
Zbýšov - Malín B
Vlkaneč - B. Podolí B
Kaňk - Kácov B (hlášenky)
Miskovice - Sedlec B
Horky - Malešov B

3. kolo - sobota 9. září od 17 hodin
Kácov B - Miskovice
B. Podolí B - Kaňk (hlášenky)
Malín B - Vlkaneč (hlášenky)
Křesetice - Zbýšov
Malešov B - Kluky (ne)
Sedlec B - Horky (ne)
Tupadly B - Horušice (ne)

4. kolo - sobota 16. září od 17 hodin
Kluky - Horušice
Zbýšov - Tupadly B
Vlkaneč - Křesetice
Kaňk - Malín B (hlášenky)
Miskovice - B. Podolí B
Horky - Kácov B
Malešov B - Sedlec B (ne)

5. kolo - sobota 23. září od 16.30 hodin
Kácov B - Malešov B
B. Podolí B - Horky (hlášenky)
Malín B - Miskovice (hlášenky)
Křesetice - Kaňk
Horušice - Zbýšov
Sedlec B - Kluky (ne)
Tupadly B - Vlkaneč (ne)

6. kolo - sobota 30. září od 16 hodin
Kluky - Zbýšov
Vlkaneč - Horušice
Kaňk - Tupadly B (hlášenky)
Miskovice - Křesetice
Horky - Malín B
Malešov B - B. Podolí B (ne)
Sedlec B - Kácov B (ne)

7. kolo - sobota 7. října od 16 hodin
Kácov B - Kluky
B. Podolí B - Sedlec B (hlášenky)
Malín B - Malešov B (hlášenky)
Křesetice - Horky
Horušice - Kaňk
Zbýšov - Vlkaneč
Tupadly B - Miskovice (ne)

8. kolo - sobota 14. října od 15.30 hodin
Kluky - Vlkaneč
Kaňk - Zbýšov (hlášenky)
Miskovice - Horušice
Horky - Tupadly B
Kácov B - B. Podolí B
Malešov B - Křesetice (ne)
Sedlec B - Malín B (ne)

9. kolo - sobota 21. října od 15.30 hodin
B. Podolí B - Kluky (hlášenky)
Malín B - Kácov B (hlášenky)
Křesetice - Sedlec B
Horušice - Horky
Zbýšov - Miskovice
Vlkaneč - Kaňk
Tupadly B - Malešov B (ne)

10. kolo - sobota 28. října od 14.30 hodin
Kluky - Kaňk
Miskovice - Vlkaneč
Horky - Zbýšov
Kácov B - Křesetice
B. Podolí B - Malín B (hlášenky)
Malešov B - Horušice (ne)
Sedlec B - Tupadly B (ne)

11. kolo - sobota 4. listopadu od 14 hodin
Malín B - Kluky (hlášenky)
Křesetice - B. Podolí B
Horušice - Sedlec B
Zbýšov - Malešov B
Vlkaneč - Horky
Kaňk - Miskovice (hlášenky)
Tupadly B - Kácov B (ne)

12. kolo - sobota 11 listopadu od 14 hodin
Kluky - Miskovice
Horky - Kaňk
Kácov B - Horušice
B. Podolí B - Tupadly B (hlášenky)
Malín B - Křesetice (hlášenky)
Malešov B - Vlkaneč (ne)
Sedlec B - Zbýšov (ne)

13. kolo - sobota 18. listopadu od 13.30 hodin
Křesetice - Kluky
Horušice - B. Podolí B
Zbýšov - Kácov B
Vlkaneč - Sedlec B
Kaňk - Malešov B (hlášenky)
Miskovice - Horky
Tupadly B - Malín B (ne)

IV. třída, skupina A

2. kolo - sobota 2. září od 17 hodin
Hostovlice - Vrdy B
Potěhy - Okřesaneč
Záboří n. L. - Žleby
Bratčice - Štrampouch
Tupadly C - H. Bučice (ne od 14)

3. kolo - sobota 9. září od 17 hodin
Žleby - Bratčice
Okřesaneč - Záboří n. L.
Vrdy B - Potěhy (ne)
H. Bučice - Hostovlice (ne)
Chotusice B - Tupadly C (ne)

4. kolo - sobota 16. září of 16 hodin
Hostovlice - Chotusice B
Potěhy - H. Bučice
Záboří n. L. - Vrdy B
Bratčice - Okřesaneč
Štrampouch - Žleby

5. kolo - sobota 23. září od 16.30 hodin
Okřesaneč - Štrampouch
Vrdy B - Bratčice (ne)
H. Bučice - Záboří n. L. (ne)
Chotusice B - Potěhy (ne)
Tupadly C - Hostovlice (ne od 13.30)

6. kolo - sobota 30. září od 16 hodin
Potěhy - Tupadly C
Záboří n. L. - Chotusice B
Bratčice - H. Bučice
Štrampouch - Vrdy B
Žleby - Okřesaneč

7. kolo - sobota 7. října od 16 hodin
Hostovlice - Potěhy
Vrdy B - Žleby (ne)
H. Bučice - Štrampouch (ne)
Chotusice B - Bratčice (ne)
Tupadly C - Záboří n. L. (ne od 13)

8. kolo - sobota 14. října od 15.30 hodin
Záboří n. L. - Hostovlice
Bratčice - Tupadly C
Štrampouch - Chotusice B
Žleby - H. Bučice
Okřesaneč - Vrdy B

9. kolo - sobota 21. října od 15.30 hodin
Hostovlice - Bratčice
Potěhy - Záboří n. L.
H. Bučice - Okřesaneč (ne)
Chotusice B - Žleby (ne)
Tupadly C - Štrampouch (ne od 12.30)

10. kolo - sobota 28. října od 14.30 hodin
Bratčice - Potěhy
Štrampouch - Hostovlice
Žleby - Tupadly C
Okřesaneč - Chotusice B
Vrdy B - H. Bučice (ne)

11. kolo - sobota 4. listopadu od 14 hodin
Hostovlice - Žleby
Potěhy - Štrampouch
Záboří n. L. - Bratčice
Chotusice B - Vrdy B (ne)
Tupadly C - Okřesaneč (ne od 11)

1. kolo - sobota 11. listopadu od 14 hodin
Štrampouch - Záboří n. L.
Žleby - Potěhy
Okřesaneč - Hostovlice
Vrdy B - Tupadly C (ne)
H. Bučice - Chotusice B (ne)

IV. třída, skupina B

2. kolo - sobota 2. září od 17 hodin
Soběšín - Zruč n. S. B
Č. Janovice B - Kaňk B
Kačina - N. Dvory B
Rataje n. S. - Nepoměřice
Paběnice B - Močovice (ne)

3. kolo - sobota 9. září od 17 hodin
Nepoměřice - Paběnice B
N. Dvory B - Rataje n. S.
Kaňk B - Kačina (hlášenky)
Zruč n. S. B - Č. Janovice B (ne od 15)
Křesetice B - Soběšín (ne)

4. kolo - sobota 16. září od 17 hodin
Č. Janovice B - Křesetice B
Kačina - Zruč n. S. B
Rataje n. S. - Kaňk B
Močovice - Nepoměřice
Paběnice B - N. Dvory B (ne)

5. kolo - sobota 23. září od 16.30 hodin
N. Dvory B - Močovice
Kaňk B - Paběnice B (hlášenky)
Soběšín - Č. Janovice B
Zruč n. S. B - Rataje n. S. (ne od 15)
Křesetice B - Kačina (ne)

6. kolo - sobota 30. září od 16 hodin
Kačina - Soběšín
Rataje n. S. - Křesetice B
Močovice - Kaňk B
Nepoměřice - N. Dvory B
Paběnice B - Zruč n. S. B (ne)

7. kolo - sobota 7. října od 16 hodin
Kaňk B - Nepoměřice (hlášenky)
Soběšín - Rataje n. S.
Č. Janovice B - Kačina
Zruč n. S. B - Močovice (ne od 15)
Křesetice B - Paběnice B (ne)

8. kolo - sobota 14. října od 15.30 hodin
Rataje n. S. - Č. Janovice B
Močovice - Křesetice B
Nepoměřice - Zruč n. S. B
N. Dvory B - Kaňk B
Paběnice B - Soběšín (ne)

9. kolo - sobota 21. října od 15.30 hodin
Soběšín - Močovice
Č. Janovice B - Paběnice B
Kačina - Rataje n. S.
Zruč n. S. B - N. Dvory B (ne od 15)
Křesetice B - Nepoměřice (ne)

10. kolo - sobota 28. říina od 14.30 hodin
Močovice - Č. Janovice B
Nepoměřice - Soběšín
N. Dvory B - Křesetice B
Kaňk B - Zruč n. S. B (hlášenky)
Paběnice B - Kačina (ne)

11. kolo - sobota 4. listopadu od 14 hodin
Soběšín - N. Dvory B
Č. Janovice B - Nepoměřice
Kačina - Močovice
Rataje n. S. - Paběnice B
Křesetice B - Kaňk B (ne)

1. kolo - sobota 11. listopadu od 14 hodin
Močovice - Rataje n. S.
Nepoměřice - Kačina
N. Dvory B - Č. Janovice B
Kaňk B - Soběšín (hlášenky)
Zruč n. S. B - Křesetice B (ne)

René Svoboda
AVE_CZ
Reklama
LOS: Podrobný podzimní program fotbalových zápasů mužů OFS Kutná Hora

LOS: Podrobný podzimní program fotbalových zápasů mužů OFS Kutná Hora

31. červenec 2017

Kutnohorsko - Losovací aktiv funkcionářů klubů OFS Kutná Hora minulý týden schválil čísla, hrací dny i časy jednotlivých týmů a tak už je nyní znám program podzimních zápasů. Některé kluby zvolily tzv. "hlášenky" - termín svého domácího utkání si tak mohou stanovit dodatečně:

Okresní přebor

1. kolo - sobota 26. srpna od 17 hodin
Paběnice - Chotusice
Malešov - Malín
Sedlec - Sázava B
Vrdy - Č. Janovice
U. Janovice B - Zbraslavice
K. Hora B - Suchdol
N. Dvory - Církvice (ne)

2. kolo - sobota 2. září od 17 hodin
Zbraslavice - K. Hora B
Č. Janovice - U. Janovice B (od 14)
Církvice - Vrdy
Sázava B - N. Dvory (hlášenky)
Paběnice - Malešov
Chotusice - Suchdol (ne)
Malín - Sedlec (ne)

3. kolo - sobota 9. září od 17 hodin
Malešov - Chotusice
Sedlec - Paběnice
Vrdy - Sázava B
U. Janovice B - Církvice
K. Hora B - Č. Janovice
Suchdol - Zbraslavice
N. Dvory - Malín (ne)

4. kolo - sobota 16. září od 17 hodin
Č. Janovice - Suchdol (od 14)
Církvice - K. Hora B
Sázava B - U. Janovice B (hlášenky)
Paběnice - N. Dvory
Malešov - Sedlec
Chotusice - Zbraslavice (ne)
Malín - Vrdy (ne)

5. kolo - sobota 23. září od 16.30 hodin
Sedlec - Chotusice
Vrdy - Paběnice
U. Janovice B - Malín
K. Hora B - Sázava B
Suchdol - Církvice
Zbraslavice - Č. Janovice
N. Dvory - Malešov (ne)

6. kolo - sobota 30. září od 16 hodin
Církvice - Zbraslavice
Sázava B - Suchdol (hlášenky)
Paběnice - U. Janovice B
Malešov - Vrdy
Sedlec - N. Dvory
Chotusice - Č. Janovice (ne)
Malín - K. Hora B (ne)

7. kolo - sobota 7. října od 16 hodin
Vrdy - Sedlec
U. Janovice B - Malešov
K. Hora B - Paběnice
Suchdol - Malín
Zbraslavice - Sázava B
Č. Janovice - Církvice (od 13)
N. Dvory - Chotusice (ne)

8. kolo - sobota 14. října od 15.30 hodin
Sázava B - Č. Janovice (hlášenky)
Paběnice - Suchdol
Malešov - K. Hora B
Sedlec - U. Janovice B
Chotusice - Církvice (ne)
Malín - Zbraslavice (ne)
N. Dvory - Vrdy (ne)

9. kolo - sobota 21. října od 15.30 hodin
Vrdy - Chotusice
U. Janovice B - N. Dvory
K. Hora B - Sedlec
Suchdol - Malešov
Zbraslavice - Paběnice
Č. Janovice - Malín (od 12.30)
Církvice - Sázava B

10. kolo - sobota 28. října od 14.30 hodin
Paběnice - Č. Janovice
Malešov - Zbraslavice
Sedlec - Suchdol
Vrdy - U. Janovice B
Chotusice - Sázava B (ne)
Malín - Církvice (ne)
N. Dvory - K. Hora B (ne)

11. kolo - sobota 4. listopadu od 14 hodin
U. Janovice B - Chotusice
K. Hora B - Vrdy
Suchdol - N. Dvory
Zbraslavice - Sedlec
Č. Janovice - Malešov (od 11)
Církvice - Paběnice
Sázava B - Malín (hlášenky)

12. kolo - sobota 11. listopadu od 14 hodin
Paběnice - Sázava B
Malešov - Církvice
Sedlec - Č. Janovice
Vrdy - Suchdol
U. Janovice B - K. Hora B
Chotusice - Malín (ne)
N. Dvory - Zbraslavice (ne)

13. kolo - sobota 18. listopadu od 13.30 hodin
K. Hora B - Chotusice
Suchdol - U. Janovice B
Zbraslavice - Vrdy
Č. Janovice - N. Dvory (od 10.30)
Církvice - Sedlec
Sázava B - Malešov (hlášenky)
Malín - Paběnice (ne)

III. třída

1. kolo - sobota 26. srpna od 17 hodin
Horky - Kluky
Kácov B - Vlkaneč
B. Podolí B - Zbýšov (hlášenky)
Malín B - Horušice (hlášenky)
Křesetice - Tupadly B
Malešov B - Miskovice (ne)
Sedlec B - Kaňk (ne)

2. kolo - sobota 2. září od 17 hodin
Kluky - Tupadly B
Horušice - Křesetice
Zbýšov - Malín B
Vlkaneč - B. Podolí B
Kaňk - Kácov B (hlášenky)
Miskovice - Sedlec B
Horky - Malešov B

3. kolo - sobota 9. září od 17 hodin
Kácov B - Miskovice
B. Podolí B - Kaňk (hlášenky)
Malín B - Vlkaneč (hlášenky)
Křesetice - Zbýšov
Malešov B - Kluky (ne)
Sedlec B - Horky (ne)
Tupadly B - Horušice (ne)

4. kolo - sobota 16. září od 17 hodin
Kluky - Horušice
Zbýšov - Tupadly B
Vlkaneč - Křesetice
Kaňk - Malín B (hlášenky)
Miskovice - B. Podolí B
Horky - Kácov B
Malešov B - Sedlec B (ne)

5. kolo - sobota 23. září od 16.30 hodin
Kácov B - Malešov B
B. Podolí B - Horky (hlášenky)
Malín B - Miskovice (hlášenky)
Křesetice - Kaňk
Horušice - Zbýšov
Sedlec B - Kluky (ne)
Tupadly B - Vlkaneč (ne)

6. kolo - sobota 30. září od 16 hodin
Kluky - Zbýšov
Vlkaneč - Horušice
Kaňk - Tupadly B (hlášenky)
Miskovice - Křesetice
Horky - Malín B
Malešov B - B. Podolí B (ne)
Sedlec B - Kácov B (ne)

7. kolo - sobota 7. října od 16 hodin
Kácov B - Kluky
B. Podolí B - Sedlec B (hlášenky)
Malín B - Malešov B (hlášenky)
Křesetice - Horky
Horušice - Kaňk
Zbýšov - Vlkaneč
Tupadly B - Miskovice (ne)

8. kolo - sobota 14. října od 15.30 hodin
Kluky - Vlkaneč
Kaňk - Zbýšov (hlášenky)
Miskovice - Horušice
Horky - Tupadly B
Kácov B - B. Podolí B
Malešov B - Křesetice (ne)
Sedlec B - Malín B (ne)

9. kolo - sobota 21. října od 15.30 hodin
B. Podolí B - Kluky (hlášenky)
Malín B - Kácov B (hlášenky)
Křesetice - Sedlec B
Horušice - Horky
Zbýšov - Miskovice
Vlkaneč - Kaňk
Tupadly B - Malešov B (ne)

10. kolo - sobota 28. října od 14.30 hodin
Kluky - Kaňk
Miskovice - Vlkaneč
Horky - Zbýšov
Kácov B - Křesetice
B. Podolí B - Malín B (hlášenky)
Malešov B - Horušice (ne)
Sedlec B - Tupadly B (ne)

11. kolo - sobota 4. listopadu od 14 hodin
Malín B - Kluky (hlášenky)
Křesetice - B. Podolí B
Horušice - Sedlec B
Zbýšov - Malešov B
Vlkaneč - Horky
Kaňk - Miskovice (hlášenky)
Tupadly B - Kácov B (ne)

12. kolo - sobota 11 listopadu od 14 hodin
Kluky - Miskovice
Horky - Kaňk
Kácov B - Horušice
B. Podolí B - Tupadly B (hlášenky)
Malín B - Křesetice (hlášenky)
Malešov B - Vlkaneč (ne)
Sedlec B - Zbýšov (ne)

13. kolo - sobota 18. listopadu od 13.30 hodin
Křesetice - Kluky
Horušice - B. Podolí B
Zbýšov - Kácov B
Vlkaneč - Sedlec B
Kaňk - Malešov B (hlášenky)
Miskovice - Horky
Tupadly B - Malín B (ne)

IV. třída, skupina A

2. kolo - sobota 2. září od 17 hodin
Hostovlice - Vrdy B
Potěhy - Okřesaneč
Záboří n. L. - Žleby
Bratčice - Štrampouch
Tupadly C - H. Bučice (ne od 14)

3. kolo - sobota 9. září od 17 hodin
Žleby - Bratčice
Okřesaneč - Záboří n. L.
Vrdy B - Potěhy (ne)
H. Bučice - Hostovlice (ne)
Chotusice B - Tupadly C (ne)

4. kolo - sobota 16. září of 16 hodin
Hostovlice - Chotusice B
Potěhy - H. Bučice
Záboří n. L. - Vrdy B
Bratčice - Okřesaneč
Štrampouch - Žleby

5. kolo - sobota 23. září od 16.30 hodin
Okřesaneč - Štrampouch
Vrdy B - Bratčice (ne)
H. Bučice - Záboří n. L. (ne)
Chotusice B - Potěhy (ne)
Tupadly C - Hostovlice (ne od 13.30)

6. kolo - sobota 30. září od 16 hodin
Potěhy - Tupadly C
Záboří n. L. - Chotusice B
Bratčice - H. Bučice
Štrampouch - Vrdy B
Žleby - Okřesaneč

7. kolo - sobota 7. října od 16 hodin
Hostovlice - Potěhy
Vrdy B - Žleby (ne)
H. Bučice - Štrampouch (ne)
Chotusice B - Bratčice (ne)
Tupadly C - Záboří n. L. (ne od 13)

8. kolo - sobota 14. října od 15.30 hodin
Záboří n. L. - Hostovlice
Bratčice - Tupadly C
Štrampouch - Chotusice B
Žleby - H. Bučice
Okřesaneč - Vrdy B

9. kolo - sobota 21. října od 15.30 hodin
Hostovlice - Bratčice
Potěhy - Záboří n. L.
H. Bučice - Okřesaneč (ne)
Chotusice B - Žleby (ne)
Tupadly C - Štrampouch (ne od 12.30)

10. kolo - sobota 28. října od 14.30 hodin
Bratčice - Potěhy
Štrampouch - Hostovlice
Žleby - Tupadly C
Okřesaneč - Chotusice B
Vrdy B - H. Bučice (ne)

11. kolo - sobota 4. listopadu od 14 hodin
Hostovlice - Žleby
Potěhy - Štrampouch
Záboří n. L. - Bratčice
Chotusice B - Vrdy B (ne)
Tupadly C - Okřesaneč (ne od 11)

1. kolo - sobota 11. listopadu od 14 hodin
Štrampouch - Záboří n. L.
Žleby - Potěhy
Okřesaneč - Hostovlice
Vrdy B - Tupadly C (ne)
H. Bučice - Chotusice B (ne)

IV. třída, skupina B

2. kolo - sobota 2. září od 17 hodin
Soběšín - Zruč n. S. B
Č. Janovice B - Kaňk B
Kačina - N. Dvory B
Rataje n. S. - Nepoměřice
Paběnice B - Močovice (ne)

3. kolo - sobota 9. září od 17 hodin
Nepoměřice - Paběnice B
N. Dvory B - Rataje n. S.
Kaňk B - Kačina (hlášenky)
Zruč n. S. B - Č. Janovice B (ne od 15)
Křesetice B - Soběšín (ne)

4. kolo - sobota 16. září od 17 hodin
Č. Janovice B - Křesetice B
Kačina - Zruč n. S. B
Rataje n. S. - Kaňk B
Močovice - Nepoměřice
Paběnice B - N. Dvory B (ne)

5. kolo - sobota 23. září od 16.30 hodin
N. Dvory B - Močovice
Kaňk B - Paběnice B (hlášenky)
Soběšín - Č. Janovice B
Zruč n. S. B - Rataje n. S. (ne od 15)
Křesetice B - Kačina (ne)

6. kolo - sobota 30. září od 16 hodin
Kačina - Soběšín
Rataje n. S. - Křesetice B
Močovice - Kaňk B
Nepoměřice - N. Dvory B
Paběnice B - Zruč n. S. B (ne)

7. kolo - sobota 7. října od 16 hodin
Kaňk B - Nepoměřice (hlášenky)
Soběšín - Rataje n. S.
Č. Janovice B - Kačina
Zruč n. S. B - Močovice (ne od 15)
Křesetice B - Paběnice B (ne)

8. kolo - sobota 14. října od 15.30 hodin
Rataje n. S. - Č. Janovice B
Močovice - Křesetice B
Nepoměřice - Zruč n. S. B
N. Dvory B - Kaňk B
Paběnice B - Soběšín (ne)

9. kolo - sobota 21. října od 15.30 hodin
Soběšín - Močovice
Č. Janovice B - Paběnice B
Kačina - Rataje n. S.
Zruč n. S. B - N. Dvory B (ne od 15)
Křesetice B - Nepoměřice (ne)

10. kolo - sobota 28. říina od 14.30 hodin
Močovice - Č. Janovice B
Nepoměřice - Soběšín
N. Dvory B - Křesetice B
Kaňk B - Zruč n. S. B (hlášenky)
Paběnice B - Kačina (ne)

11. kolo - sobota 4. listopadu od 14 hodin
Soběšín - N. Dvory B
Č. Janovice B - Nepoměřice
Kačina - Močovice
Rataje n. S. - Paběnice B
Křesetice B - Kaňk B (ne)

1. kolo - sobota 11. listopadu od 14 hodin
Močovice - Rataje n. S.
Nepoměřice - Kačina
N. Dvory B - Č. Janovice B
Kaňk B - Soběšín (hlášenky)
Zruč n. S. B - Křesetice B (ne)

René Svoboda