Mladší žáci Sparty neměli šťastný týden

21. září 2009, 21:26

Benešov/Kutná Hora - Mladší žáci Sparty ČKD Kutná Hora v uplynulém týdnu sehráli dvě utkání středočeského krajského přeboru.

Benešov - K. Hora 5:0 (1:0)

Ve středu byli Kutnohorští hosty ve druhém kole krajského přeboru SK Benešov. Tento tým je zatím suverénem tabulky a svou roli favorita hravě potvrdil.

Přesto mu byli Kutnohorští v první půli vyrovnaným soupeřem a kdyby Šlejmar za stavu 1:0 pro domácí proměnil pokutový kop minutu před koncem první půle, mohl mít zápas jiný náboj a vše mohlo dopadnout jinak.

Bohužel, ve druhé půli hosté fyzicky odpadli, kupili spoustu chyb a tak prohra 5:0 byla adekvátním vyjádřením sil na hřišti. S jedenácti hráči se s takovýmto soupeřem krok drží velice těžko.

K. Hora: Jeřábek - Cypra, Štěpánek Marek, Růžička, Kraus, Piskač, Šlejmar, Jenčík, Štěpánek Martin, Černý, Lodinský.

K. Hora - AFK Kolín 0:4 (0:1)

V sobotu sehráli mladší žáci další mistrovské utkání, kdy na domácím hřišti přivítali tým AFK Kolín. Toto utkání se mladším žákům Kutné Hory opravdu nepovedlo a dle trenéra Jenčíka to byl zatím nejslabší výkon, jaký doposud kluci v této soutěži předvedli.

Nedařilo se vůbec nic, chyběla chuť a hra mnoho fotbalového nenabídla. "Trápí nás velká marodka, zranění následuje zranění a tak zápasy odehráváme s jedenácti až dvanácti hráči a to je žalostně málo," upozornil další z trenérů Josef Kraus. "Jestli to takhle půjde dál, tak pro ne zcela široký kádr to bude ještě hodně zajímavé, protože za chvíli nebude s kým hrát," dodal trenér Jenčík.

K. Hora: Lodinský - Turnovský, Štěpánek Marek, Růžička, Kraus, Cypra (31. Bláha), Piskač, Jenčík, Štěpánek Martin, Šlejmar, Škrobák.

Další mistrovské utkání sehrají žáci Sparty ČKD Kutná Hora v neděli, kdy pojedou na hřiště FC Grafin Vlašim.