Na hřiště přišel Jiří Štainz a po pěti minutách rozhodl o další výhře Suchdola

29. březen 2014, 18:34
(aktualizováno: 29. březen 2014, 18:40)

Suchdol - Fotbalisté Sokola Suchdol pokračují ve vítězné jízdě I. A třídou - skupina B. V sobotu to ale proti Radimi měli těžké, hosté totiž po prvním poločase vedli 1:0.

Suchdol - Radim 2:1 (0:1)

"V prvním poločase jsme si vypracovali tři, čtyři dobré příležitosti, které jsme ale neproměnili," litoval suchdolský trenér Vlastimil Chlád. A trest za promarněné šance přišel v podobě hostujícího gólu. "Když se nepromění vyložené šance, je trest normální," upozornil kouč a dodal: "Soupeř bojoval a byl nepříjemný."

Ve druhé půli se domácím podařilo výsledek otočit. Nejprve v 57. min. Kalivoda dorazil standardku a v 80. min. Štainz z pokutového kopu stanovil konečný výsledek na 2:1. Za body jsou domácí samozřejmě rádi. "Nebylo to ale vůbec jednoduché. Hosté tím, že se dostali do vedení, vyrostli, bojovali a byli nepříjemní, důrazní. Bohužel jsme dnes spoustu šancí nedali a to soupeři nahrálo," shrnul zápas Vlastimil Chlád.

Branky Suchdola: 57. Kalivoda, 80. pok. kop Štainz. Suchdol: Míšek - Jan Rak, Kalivoda, Svoboda, Dittrich - Holub (80. Langr), Kmoch, Böhm (60. Müller), Javorek - Havránek, Janovský (75. Štainz). Trenér Vlastimil Chlád.