Na Memoriálu Josefa Klečáka střelcům zvlhnul prach, z vítězství se nakonec radovali fotbalisté Cirkvice

19. srpen 2018, 13:29

Malešov - Již osmý ročník fotbalového turnaje, Memoriál Josefa Klečáka, se v sobotu 18. srpna uskutečnil v Malešově. Za horkého počasí se na pažitu v Malešově představily čtyři týmy.

Po slavnostním uvítání a minutě ticha ve vzpomínce na Josefa Klečáka se  naplno rozběhl turnaj. Hrálo se systémem každý s každým 2 x 20 minut. Velice náročný byl turnaj i pro trojici rozhodčích pány Ledvinu, Klobásu a Poklopa. Ti se s tím ale perfektně vyrovnali  a  celý turnaj zvládli bez problémů.

"Tímto děkujeme také všem sponzorům – Městys Malešov, firmám KH BOX, Král obchodní centrum, Potraviny Š+D Malešov a dalším," uvedl za pořadatele Václav Dastych.

Výsledky turnaje:

SK Malešov – SK Církvice 2:3 (2:0)

Branky: Škrobák, Lambev – Macháček, Jungwirth, Yuzhaninov.

TJ Rozvoj Křesetice – Sparta Kutná Hora B 0:2 (0:1)

Branky: Lodinský, Plíhal.

Malešov – Křesetice 0:0, Církvice – Kutná Hora 0:0, Malešov – Kutná Hora 0:0, Církivce – Křesetice 0:0.

Celkové pořadí 8 .ročníku:

1. SK Cirkvice 5 bodů  3:2.

2. Sparta Kutná Hora B 5 bodů 2:0.

3. SK Malešov 2 body 2:3.

4.TJ Rozvoj Křesetice 2 body 0:2.

O konečném pořadí nakonec rozhodovali vstřelené branky. Nejlepším hráčem: Daniel Suchomel (Malešov). Nejlepším brankářem: David Mareček (Kutná Hora). Nejlepším střelcem: Ondřej Plíhal (Kutná Hora) – 1 branka, dalších šest hráčů vstřelilo 1 branku a tak musel rozhodnout los.

Foto z turnaje od mediálního partnera svoboda.info naleznete níže.