Na Semice platil Michálek, sám dal tři góly a navíc zařídil penaltu!

26. říjen 2014, 18:25
(aktualizováno: 26. říjen 2014, 18:25)

Semice - K utkání 12. kola krajského přeboru fotbalisté Sokola Suchdol vyrazili v neděli na hřiště AFK Semice. Jasnou výhrou odčinili výsledek z předchozího víkendu v Sedlčanech:

Semice - Suchdol 1:5 (0:2)

Prohra 3:1 v Sedlčanech je zapomenuta, Suchdol přesvědčivě zvítězil v Semicích. "Utkání se hrál jednoznačně v naší režii. Kromě několika záblesků domácích v prvním poločase jsme byli jasně lepší," prohlásil trenér Suchdola Vlastimil Chlád.

V 17. minutě otevřel skóre Michálek z trestného kopu, ještě do přestávky Svoboda dorazil po rohovém kopu na 0:2. Hned na začátku druhé půle Michálek ranou z vápna upravil na 0:3, o chvíli později si připsal i svou třetí branku - 0:4. "Domácí pak korigovali na 1:4, pátou branku přidal Kacafírek z pokutového kopu za ruku hráče, který Michálkovi vyrazil trestný kop z šibenice," řekl Vlastimil Chlád. Zápas se tak povedl hlavně Michálkovi. "Hrál dobře, vyšlo mu to i střelecky," uzavřel kouč.

Branky Suchdola: 17., 50., 53. Michálek, 37. Svoboda, 63. pok. kop Kacafírek. Suchdol: Míšek - Dudla, Svoboda, Biško, Kutil - Bereš (65. Böhm), Michálek, Jirků, Dastych - Kacafírek, Špičák (65. Chadraba). Trenér Vlastimil Chlád.