Na tréninkovém hřišti ve Zruči nad Sázavou padlo deset gólů

11. březen 2018, 17:21

Zruč nad Sázavou - Jiskra Zruč n. S. v rámci přípravy na jarní část I. B třídy, skupina D v neděli sehrála přípravné utkání s fotbalisty Kožlí na svém tréninkovém hřišti:

Zruč n. S. - Kožlí 5:5 (1:3)

V samotném zápase padlo deset branek, když většinou vedli hosté. Ti se dostali do vedení dvěma slepenými góly,  ve druhém poločase Jiskra otočila stav ze stavu 1:4 na 5:4 a v závěru hosté srovnali z pokutového kopu na 5:5. "Hráli jsme na přírodní trávě tréninkového hřiště, ale na těžkém a mokrém terénu. Zápas byl plný osobních soubojů, spíše šlo o to, kdo je na tom fyzicky lépe," shrnul utkání zručský Michal Váňa.

Pro Jiskru Zruč n. S. to možná bylo poslední přípravné utkání před startem jarní části I. B třídy. "Určitě bychom chtěli na víkend sehnat nějakého soupeře na generálku, budeme se snažit," uzavřel Michal Váňa.

Branky Zruče n. S.: Zeman 3, Hájek, Petrů. Zruč n. S.: Cudlín - Louda, Jouza, Viktora, Hájek - Martinák, Petrů, Jelínek - Arnold, M. Váňa, Zeman. Střídali Havel, Hirnyk, Kotek, Kryštof.