Nejvíce zápasů okresního přeboru odřídil sudí Zdeněk Linhart, Martin Kebza stihl dvě červené

5. prosinec 2011, 11:36
(aktualizováno: 5. prosinec 2011, 11:38)

Kutnohorsko - Podzimní části okresního přeboru 2011 - 2012 vévodili podle předpokladů fotbalisté Sokola Suchdol. Tři body za nimi se drží Viktoria Sedlec. Právě z obou celků jsou dva nejlepší kanonýři soutěže s osmnácti brankami: Jiří Štainz (Suchdol) a Ladislav Pospíšil (Sedlec).

Nejlepším brankářem podzimu je suchdolský Ondřej Stoupa (průměr 0,90 obdržených branek a zápas), současně je s Michalem Šilhánem (Sedlec) a Jiřím Dastychem (Malešov) gólmanem s nejvyšším počtem vychytaných nul (po čtyřech).

Nejvíce žlutých karet (po sedmi) za podzim nasbírala hned pětice hráčů: Tomáš Hronek (Žleby), Lukáš Valdman (Zbýšov), Josef Spěvák (Vrdy), Zdeněk Schneiderwind (Žleby) a Jakub Koudela (Zruč). Pětadvacet hráčů bylo v zápasech okresního přeboru vyloučených, navíc Martin Kebza (Vrdy) viděl za podzim červenou kartu dvakrát.

Maximální počet 1170 minut odehrálo 25 hráčů, do zápasů nejvíce fotbalistů nasadila rezerva FK Uhlířské Janovice, v jejíž dresu se vystřídalo 39 hráčů!

Nejčastějším výsledkem podzimních zápasů byl stav 2:2 a 2:1 (šestkrát), nejvyšší vítězství zaznamenal Suchdol s Vrdy (10:2) a nejvíce branek padlo v utkání Sedlec - H. Bučice (9:4). Celkem padlo 416 branek, což představuje průměr 4,57 branky na zápas při průměrném skóre 2,7:1,9.

Nejvíce podzimních zápasů v okresním přeboru odpískal Zdeněk Linhart (8 utkání), po sedmi pak Martin Semirád, Petr Procházka a Jaroslav Kučera.

Poznámka: Zde uvedené statistky jsou vystavěné z čísel ze zápisů o utkání. Bohužel mohou být nepřesné, neboť někteří rozhodčí se nedokáží naučit zápis vyplňovat. Například chybějící čas u vstřelené branky, které dlouhodově a zcela ignorují například sudí Linhart nebo Dupal, ovlivňují tabulky "První vstřelený gól", "První obdržený gól", minutové statistky gólmanů a další.

Statistka podzimní části okresního přeboru 2011 - 2012 je zde.

V grafech je zaznamenána síla týmů v průběhu podzimu:

1. Sokol Družba Suchdol

Góly: Jiří Štainz (18 branek).
Odehrané minuty: Jiří Štainz, David Linhart, Radovan Klička (1170 minut).
ŽK: Jan Rak (5 ŽK).
ČK: Jaroslav Havrda.
Jednička v bráně: Ondřej Stoupa (průměr 0,90).

2. Viktoria Sedlec

Góly: Ladislav Pospíšil (18 branek).
Odehrané minuty: Zbyněk Zdychynec (1170 minut).
ŽK: Nikola Kožnar (4 ŽK).
ČK: Petr Mrštík.
Jednička v bráně: Michal Šilhán (průměr 1,67).

3. Jiskra Zruč n. S.

Góly: Marek Brož (10 branek).
Odehrané minuty: Jakub Koudela a Michal Jíra (1170 minut).
ŽK: Jakub Koudela (7 ŽK).
ČK: bez ČK.
Jednička v bráně: Michal Jíra (průměr 1,08).

4. SK Malešov

Góly: David Klečák (14 branek).
Odehrané minuty: Jiří Rejthárek, Marek Papoušek, Jiří Dastych a Dominik Nekola (1170 minut).
ŽK: Klečák, Papoušek, J. Špitálník, Lipský, Jak. Rak (po třech ŽK).
ČK: J. Špitálník, Jak. Kalfiřt, Oliva, R. Špitálník.
Jednička v bráně: Jiří Dastych (průměr 1,46).