STAVEX
Reklama

Několik zápasů fotbalových celků Sparty Kutná Hora bylo odloženo

30. září 2020, 06:54

Kutná Hora - Výsledky fotbalových týmů Sparty Kutná Hora:

Sobota 26. září 2020:

OP Starší přípravky: Starší přípravka A turnaj Kutná Hora NEODEHRÁNO
OP Starší přípravky: Starší přípravka B turnaj Hlízov NEODEHRÁNO

KP Starší dorost: Sokol Hostouň - Starší Dorost 3:3 (2:2)
Branky: David Bohatý, Jakub Pleva, vlastní

KP Mladší dorost: Sokol Hostouň - Mladší Dorost 1:0 (0:0)

OP Ml. žáci: Sokol Malín - Mladší Žáci B 0:4 (0:2)
Branky: Matyáš Gottfried, Štěpán Langr, Ben Křivohlavý, vlastní

OP mužů: SK Církvice - Muži B 1:4 (1:1)
Branky: Filip Tichý, Jiří Kolůvek, 2x Ondřej Lodinský

Neděle 27. září 2020:

OP Mladší přípravky: Mladší přípravka - Suchdol 6:4 (5:1)
OP Mladší přípravky: Mladší přípravka - Uhlířské Janovice 3:11 (2:8)
OP Mladší přípravky: Mladší přípravka - Chotusice 4:1 (0:1)

KP Starších žáků: SK Vyžlovka - Starší žáci 5:0 (3:0)

KP Mladších žáků: SK Vyžlovka - Mladší žáci A 3:3 (1:2)
Branky: Adam Bohatý, Miloslav Šanc, Theodor Štícha

Divize C: SK Benátky nad Jizerou - Muži A 6:3 (4:2)
Branky: Marek Wolf, Lukáš Marek, Dalibor Cimr

Pondělí 28. září 2020:

KP Starší dorost: Starší dorost - Povltavská FA PŘELOŽENO na 4.10.2020
KP Mladší dorost: Mladší dorost - Povltavská FA PŘELOŽENO na 4.10.2020

Divize C Ženy: SK Starý Mateřov - Ženy 2:2 (1:0)
Branky: Karolína Hrbková, Radoslava Knapiková

tz
AVE_CZ
Reklama
Několik zápasů fotbalových celků Sparty Kutná Hora bylo odloženo

Několik zápasů fotbalových celků Sparty Kutná Hora bylo odloženo

30. září 2020

Kutná Hora - Výsledky fotbalových týmů Sparty Kutná Hora:

Sobota 26. září 2020:

OP Starší přípravky: Starší přípravka A turnaj Kutná Hora NEODEHRÁNO
OP Starší přípravky: Starší přípravka B turnaj Hlízov NEODEHRÁNO

KP Starší dorost: Sokol Hostouň - Starší Dorost 3:3 (2:2)
Branky: David Bohatý, Jakub Pleva, vlastní

KP Mladší dorost: Sokol Hostouň - Mladší Dorost 1:0 (0:0)

OP Ml. žáci: Sokol Malín - Mladší Žáci B 0:4 (0:2)
Branky: Matyáš Gottfried, Štěpán Langr, Ben Křivohlavý, vlastní

OP mužů: SK Církvice - Muži B 1:4 (1:1)
Branky: Filip Tichý, Jiří Kolůvek, 2x Ondřej Lodinský

Neděle 27. září 2020:

OP Mladší přípravky: Mladší přípravka - Suchdol 6:4 (5:1)
OP Mladší přípravky: Mladší přípravka - Uhlířské Janovice 3:11 (2:8)
OP Mladší přípravky: Mladší přípravka - Chotusice 4:1 (0:1)

KP Starších žáků: SK Vyžlovka - Starší žáci 5:0 (3:0)

KP Mladších žáků: SK Vyžlovka - Mladší žáci A 3:3 (1:2)
Branky: Adam Bohatý, Miloslav Šanc, Theodor Štícha

Divize C: SK Benátky nad Jizerou - Muži A 6:3 (4:2)
Branky: Marek Wolf, Lukáš Marek, Dalibor Cimr

Pondělí 28. září 2020:

KP Starší dorost: Starší dorost - Povltavská FA PŘELOŽENO na 4.10.2020
KP Mladší dorost: Mladší dorost - Povltavská FA PŘELOŽENO na 4.10.2020

Divize C Ženy: SK Starý Mateřov - Ženy 2:2 (1:0)
Branky: Karolína Hrbková, Radoslava Knapiková

tz