Nováček v suchdolské sestavě Roman Havránek se hned uvedl gólem

15. září 2013, 19:51
(aktualizováno: 15. září 2013, 19:51)

Velim - Po zápase 6. kola I. A třídy - skupina B si fotbalisté Sokola Suchdol udrželi vedoucí pozici v čele tabulky. V neděli zvítězili ve Velimi 3:0 a tabulku stále vedou o jeden bod před Dlouhou Lhotou.

Velim - Suchdol 0:3 (0:2)

V prvním poločase si hosté vybudovali dvoubrankové vedení: Už v 7. min. skóroval obránce Kalivoda z trestného kopu. "Trefil do šibenice," ocenil ránu stopera trenér Suchdola Vlastimil Chlád. "Přidal i druhou branku hlavou po odraženém rohu," dodal.

Hosté si vítězství pojistili třetím gólem třináct minut před koncem. "Havránek dobře dojel přihrávku," řekl kouč. "Domácí si téměř žádnou vylouženou šanci nevypracovali, my jsme naopak mohli přidat další branky," upozornil a dodal: "Nastřelili jsme tyč a měli i další šance, výsledek je pro domácí svým způsobem milosrdný."

Branky: 7., 36. Kalivoda, 77. Havránek. Suchdol: Míšek - Jan Rak, Kalivoda, Svoboda, Dittrich - Holub (65. Havránek), Kmoch (86. Siřínek), Böhm, Javorek - Müller, Lib. Křelina.