Oba čáslavské dorosty zakončily podzimní sezonu na hřišti Hořovicka

18. listopad 2014, 23:19
(aktualizováno: 18. listopad 2014, 23:19)

Hořovice - Poslední podzimní zápasy krajského přeboru starší a mladší dorost FK Čáslav sehrál venku. V 15. kole se Čáslavští představili na hřišti fotbalistů Hořovicka:

Starší dorost: Hořovicko - Čáslav 3:4 (1:3)

Hodnocení trenéra Radka Dobrého: "Do utkání jsme nemohli vstoupit lépe, když brankami Kokeše a Basla jsme už v 5. vedli 2:0! Domácí tým se dostal do hry brankou z poloviny poločasu, když potrestal naši lehkovážnost ve vápně. Naštěstí pro nás měl svůj střelecký den Tomáš Basl a hlavou zařídil poločasové vedení 3:1. Druhý poločas jsme nezačali šťastně a v 65. min. už bylo vyrovnáno. V ten moment to pro nás nevypadalo vůbec dobře. Museli jsme zareagovat změnami v sestavě a to nakonec rozhodlo. Vítěznou branku vstřelil v 75. žolík Petržilka, když dorazil střelu Jakuba Rolence. Do Hořovicka jsme jeli potvrdit body z domácího utkání a to se nám naplno podařilo. Dnes zápas rozhodly dvě věci: Standardky a naše mladá lavička. Jsme rádi, že jsme podzim zakončili výhrou a můžeme se v klidu připravovat na jarní boje."
Branky Čáslavi: 1. Kokeš, 5., 30. Basl, 75. Petržilka. Čáslav: Kovařík - Veselý, Basl, Macháček, Toman, Havránek, Ronovský, Richard, Lebduška, Kokeš, Rolenec. Střídali: Masopust, Petržilka, Pavlík, Semrád, Čejka. Trenér Radek Dobrý.
[[Soutez? &soutez=135 &datum=2014-11-18 ]]

mladší dorost: Hořovicko - Čáslav 0:6 (0:3)

Hodnocení trenéra Radka Tomana: "Dnes musím kluky pochválit za výkon i za výsledek. Soupeř měl svoji kvalitu, ale šance neproměnil a nebo je vychytal výborně chytajcí Brába. Střelecký den měli opět bratři Koopové, kteří si zde udělali střelnici. Výhra nás udržela v kontaktu s prvními celky v tabulce a za to jsme rádi."
Branky: J. Koop 3, T. Koop 2, Stránský. Čáslav: Brabec - Čejka, R. Plíhal, Semrád, O. Plíhal, Suchomel, Pavlík, Stránský, Petžilka, J. Koop, T. Koop. Střídali Vančura, Vavřina, Semerád. Trenér Radek Toman.