Obě dorostenecká mužstva čáslavského dorostu porazila Rakovník shodným výsledkem 3:0

31. srpen 2014, 22:15
(aktualizováno: 31. srpen 2014, 22:15)

Čáslav - Ve čtvrtém kole krajského přeboru starší a mladší dorostenci FK Čáslav přivítali Tatran Rako Rakovník. Oba čáslavské celky zvítězily shodně 3:0:

Starší dorost: Čáslav - Tn. Rakovník 3:0 (3:0)

Lepší vstup do utkání si domácí nemohli přát, když už ve druhé minutě otevřel skóre jejich kapitán Richard. Další možnost ke vstřelení branky měl opět Richard, ale jeho trestný kop bravůrně chytil hostujcí brankář. Následovala celá řada standartních situací z levé strany, ale bohužel pro domací se je vůbec nedařilo využít. Až v 35. min. si vzal opět hlavní slovo čáslavský kapitán Richard a výtečně  zahrál trestný kop z poza vápna 2:0! Poločas uzavřel důrazný Rolenec, který potrestal chybu hostující obrany a chytrým lobem vstřelil třetí branku.

Druhý poločas poračoval ve stejné režii jako ten první. Největší možnosti měli Rolenec, následně hlavou zakončující Richard a v neposlední řadě střídající Ježek. Ve všech případech buď zakončení nebylo dostatečně přesné anebo vytáhl dobrý zákrok brankář hostujících. Jelikož hosté nedokázali pořádně prověřit domácího brankáře Kovaříka, tak skóre zůstalo už nezměněno.

Hodnocení trenéra Radka Dobrého: "Myslím si, že naše vítězství je zcela zasloužené. Rakovník jsme nepustili za celý zápas do pořádné šance. Škoda jen, že druhý poločas jsme nepřidali nějakou tu branku navíc. Dnes musím pochválit kluky jak pracovali v obraně. Doufám, že dokážeme v příštím kole na dnešní výkon navázat."

Branky: Richard 2, Rolenec. Čáslav: Kovařík - Masopust, Basl, Macháček, Toman, Havránek, Zoufalý, Richard, Lebduška, Rolenec, Kokeš. Střídali Veselý, Ronovský, Ježek, Petržilka, Pavlík. Trenér Radek Dobrý.
[[Soutez? &soutez=135 &datum=2014-08-31 ]]

Mladší dorost: Čáslav - Tn. Rakovník 3:0 (1:0)

Hodnocení trenéra Radka Tomana: "Dnes jsem spokojen jen s výhrou a to je tak asi vše. Náš výkon nebyl vůbec dobrý a to jsme narazili na průměrného soupeře. V dalším kole musíme výrazně přidat."

Branky: Suchomel, Semrád, Vavřina. Čáslav: Bednář - Pavlík, Semrád, Plíhal.R, Čejka, T. Koop, Stránský, Petržilka, Suchomel, J. Koop, Vančura. Střídali: Vavřina, O. Plíhal, Semerád. Trenér Radek Toman.