Po remíze 1:1 fotbalisté z Tupadel prohráli v Jestřábí Lhotě na penalty

8. duben 2018, 19:06

Jestřábí Lhota - Fotbalisté Star Tupadly zavítali k zápasu 16. kola I. B třídy, skupina C v neděli do Jestřábí Lhoty. Pro oba týmy šlo o důležitý souboj z pohledu záchrannářských bojů, dvanáctá Jestřábí Lhota měla před utkáním v tabulce náskok před čtrnáctými Tupadly o čtyři body:

Jestřábí Lhota - Tupadly 1:1 (1:1)

"Byli jsme aktivnější, domácí bránili a spoléhali na brejky," konstatoval tupadelský trenér Stanislav Krajíček. Hosté se ujali vedení už ve 12. minutě brankou Jiřího Kavánka. "Bohužel soupeř po naší chybě vyrovnal hned za čtyři minuty," litoval kouč a pokračoval: "Potom jsme zahodili další šance, na začátku druhého poločasu šel sám na bránu Roman Krajíček, ale nedal. Příležitosti měl i Fuksa, z vápna mířil do středu brány."

Fotbalisté z Jestřábí Lhoty podle tupadelského kouče hrozili z brejkových situací. "Ty pochytal výborný Potměšil, chytal neskutečně dobře," chválil gólmana Stanislav Krajíček. Vzhledem k vývoji v tabulce by se Tupadlům hodilo více než jeden bod. "Byla za to zasloužená remíza, aspoň máme jeden bod," uzavřel trenér.

Pokutové kopy: 4:3. Branky: 16. Hron - 12. Jiří Kavánek. Rozhodčí: Hurych - Procházka, Nepovím. ŽK: Hašek. Diváků: 80. Jestř. Lhota: Málek - Skalický, Hron (63. Pavlov), D. Týma, Mikeš, L. Týma, Martínek, Klička, Krupka, Kubíček (53. Mojžíš), Kesner. Trenér František Machurka. Tupadly: Potměšil - V. Pipek, Císař, Hašek, Hudec - Chvátal (72. Smutný), Fuksa, D. Pipek, Jiří Kavánek - R. Krajíček (53. R. Kruml), Koudelka (90. Chleborád). Trenér Stanislav Krajíček.