Podolská rezerva nakonec vydřela dva body ze zápasu se Zábořím nad Labem

27. říjen 2018, 19:24

Bílé Podolí - Rezerva FC Bílé Podolí v rámci 10. kola III. třídy přivítala Záboří n. L. Pět minut před koncem pro domácí zachránil remízu Jaromír Kupka, v následném penaltovém rozstřelu přidalo podolské béčko i druhý bod:

B. Podolí B - Záboří n. L. 3:3 (1:0)

Pokutové kopy 4:1. Branky: 3. T. Švadlenka, 55. R. Toman st., 85. Kupka - 52., 69. Zoubek, 78. Mráček. Rozhodčí: Martin Semirád. ŽK: Novotný, T. Svadlenka. Diváků: 20. B. Podolí B: Beran - J. Švadlenka, Šilha, R. Toman ml. (60. Procházka), Janda, Horký, L. Štoček, Hájek, Novotný, R. Toman st. (83. J. Štoček), T. Švadlenka (37. Kupka). Záboří n. L.: Vorlíček - Klatka, Jelínek, Šudoma, Mráček, Slabý (73. Šrámek), Šubrt, Havrilko, Vobořil, Krátký, Zoubek.

1 Kácov 10 9 1 0 0 74:5 29
2 Zbýšov 10 6 2 0 2 26:18 22
3 Tupadly B 10 6 2 0 2 28:23 22
4 B. Podolí B 10 6 1 0 3 33:31 20
5 Rataje n. S. 9 4 2 2 1 24:19 18
6 Záboří n. L. 10 5 0 1 4 29:24 16
7 Vlkaneč 9 4 0 1 4 22:22 13
8 Sázava B 10 4 0 1 5 28:31 13