Podolské kobylky se vrátily bez bodu a s vyloučeným Danielem Mužátkem

9. říjen 2011, 19:36
(aktualizováno: 9. říjen 2011, 19:36)

Zdislavice - Poslední tým I. B třídy - skupina D si připsal druhé vítěství v soutěži a opět nad týmem z Kutnohorska. Po Tupadlech si doma poradil v neděli s Bílým Podolím.

Zdislavice - Bílé Podolí 5:2 (1:0)

Hosté inkasovali první branku už po deseti minutách. "V 15. min. nám rozhodčí vyloučil Mužátka," uvedl podolský trenér Bohuslav Šváb. "Asi oprávněně, po faulu ze zadu při samostatném úniku," doplnil a dodal: "Pak to šlo jak po drátku." Libor Jelínek ještě sithl zkorigovat stav na 2:1, ovšem druhou branku Podolští přidali až za stavu 5:1. "K zápasu se mi moc vyjadřovat nechce. Byla to tragédie a ještě nám tady sedmá velmoc malinko ukázala své drápky," naznačil Bohuslav Šváb.

Branky B. Podolí: Jelínek, Chmelař. B. Podolí: Červinka - L. Toman, Bareš, D. Mužátko, Jan Spáčil - Švadlenka (75. Chmelař), Šálený, Štoček, Zelený (70. Kupka) - Fejfar, Jelínek (78. Šilha). Trenér Bohuslav Šváb.