Podolští vybojovali na hřišti v Liblici druhý bod po pokutových kopech

21. říjen 2017, 18:44

Liblice - O další body do tabulky I. B třídy, skupina C odjeli fotbalisté FC Bílé Podolí v sobotu bojovat na hřiště Liblice. Pro oba celky šlo o důležitý zápas - ve spodní polovině tabulky je dělily čtyři body:

Liblice - B. Podolí 2:2 (1:0)

"V bojovném utkání jsme měli vyhrát, zaplať pánbůh, že jsme po penaltách získali druhý bod. Za to jsme rádi," shrnul zápas podolský trenér Bohuslav Šváb.

Hosté ve druhém poločase otočili vedení soupeře. "Domácí Sochor nám dal v 84. minutě branku po trestném kopu hlavou na 2:2," doplnil k utkání Bohuslav Šváb.

Pokutové kopy 1:4. Branky: 7. Hrstka, 84. Sochor - 53. T. Švadlenka, 71. Weinlich. Rozhodčí: Hurych - Nepovím, Boček. ŽK: Nouzák, Hrstka - Weinlich. Diváků: 30. Liblice: Bártl - Nouzák, Vlk, Řípa, Kovačka (28. Lanc), Vosecký, Pačes, Bázlík, Rohn, Hrstka, Sochor. Trenér Petr Samek. Bílé Podolí: Staš - R. Toman ml., Šálený, Kupka, Jos Fejfar - J. Špitálník, Čakovský, T. Švadlenka, Pulkert - Vítek, Weinlich (83. Netáhlo). Trenér Bohuslav Šváb.

1 Hlízov 9 7 1 1 0 22:5 24
2 Čáslav B 9 6 1 1 1 27:12 21
3 Sokoleč 8 6 0 0 2 21:15 18
4 Tuchoraz 8 5 0 2 1 19:17 17
5 Sadská 9 5 0 0 4 23:13 15
6 Milovice 9 4 1 0 4 18:16 14
7 Bečváry 8 4 0 0 4 14:14 12
8 Pátek 9 4 0 0 5 17:20 12