Podzimním králem střelců je Jiří Špitálník, nejvíce žlutých posbíral Lukáš Tvrdý

22. listopad 2010, 23:41
(aktualizováno: 22. listopad 2010, 23:44)

Kutnohorsko - Okresní přebor měl v průběhu podzimu jasného lídra - Jiskru Zruč nad Sázavou. Jenže té v závěru došel dech, z posledních pět kol získala jen tři body a půltitul přenechala Kavalieru Sázava. Ta se jako jediná může pochlubit stoprocentní domácí bilancí, nejproduktivnějším útokem a společně s Jiskrou nejpevnější obranou.

Dolní polovina tabulky je velice vyrovnaná, sedmé Žleby mají na předposlední rezervu Uhlířských Janovic náskok pouhých čtyř bodů! Nejvíce diváků si fotbal oblíbilo na Kaňku, kam jich chodilo průměrně 102 na zápas. Nejlepším střelcem podzimu je Jiří Špitálník (Malešov), který dal deset gólů.

Maximální počet možných minut odehrálo jedenáct hráčů, sedm žlutých karet posbíral Lukáš Tvrdý (Sedlec). Po dvou červených kartách viděli Michal Váňa (Zruč n. S.) a Martin Vedral (U. Janovice B).

Nejlepšího brankáře podzimu měly Paběnice - Martina Moce s průměrem 1,01 inkasované branky na zápas. Nejdelší sérii bez inkasované branky si připsal zbýšovský Petr Dostál (223 minut). Čtyři nuly vychytal Vít Černovský (Křesetice).

Nejvíce zápasů v okresním přeboru na podzim odpískali Luboš Říha, Jaroslav Rynda a Petr Dolejš (po sedmi zápasech). Nejčastějším výsledkem podzimu byl stav 3:0 (osmkrát), střetnutí s nejvyšším vítězstvím si připsaly Paběnice (Kaňk - Paběnice 0:6) a nejvíce branek padlo v utkání Tupadly B - Zbýšov (3:7). Průměrně padly čtyři branky na zápas s průměrným skóre 2,4:1,6.

Tabulky a čísla podzimní části okresního přeboru 2010 - 2011 najdete zde a nebo ve Zpravodaji OFS K. Hora č. 15 zde.