Posílí se fotbalisté Star Tupadly pro jarní sezonu o Milana Kročáka?

27. únor 2011, 17:15
(aktualizováno: 27. únor 2011, 17:15)

Hostovlice - Na hostovlickém fotbalovém hřišti Star Tupadly hostil Sokol Habry. Třetí tým podzimu I. B třídy Kraje Vysočina ovládl první poločas, v tom druhém dokázali Tupadelští srovnat na 3:3. V tupadelském dresu se objevil Milan Kročák, který na Kutnohorsku naposledy působil v Čáslavi B.

Tupadly - Habry 3:3 (0:2)

"V prvním poločase byli hosté lepší, pohyblivější a lépe kombinovali," uznal tupadelský trenér Stanislav Krajíček a pokračoval: "Po prvním poločase hosté zaslouženě vedli 2:0, dostali nás pod tlak a my si dali dva vlastní góly. To k fotbalu ale patří." Do druhé půle oba celky prostřídaly. "Podařilo se nám vyrovnat a ještě vedli 3:2, ale nakonec Habry srovnaly na 3:3," uzavřel kouč.

Branky Tupadel: 60. Jos. Kavánek (na 2:1), 65. O. Císař (na 2:2), 70. Král (na 3:2). Tupadly: Petr Kavánek - Průcha, Štajner, F. Císař, Zajíc - Kruml, Drbohlav, Král, Semrád - Čmakal, M. Kročák. Střídal O. Císař, Trekoval, Jos. Kavánek, Jiří Kavánek.