Postup do třetího kola Krušovického poháru si uhlíři vybojovali v penaltovém rozstřelu

22. červen 2013, 20:10
(aktualizováno: 22. červen 2013, 20:10)

Kondrac - Ve druhém kole Krušovického poháru fotbalisté FK Uhlířské Janovice v sobotu narazili na svého soupeře z I. B třídy - skupina D, Sokol Kondrac. S tímto soupeřem obě utkání v mistrovské sezoně prohráli: Na podzim na hřišti soupeře 3:1 a na jaře doma 2:4.

Kondrac - U. Janovice 2:3 pk (0:2, na penalty 3:4)

Uhlíři nastoupili k utkání v kombinované sestavě a pouze s jedenácti hráči. Přesto si v prvním poločase vybudovali dvoubrankový náskok, o který přišli v posledních dvaceti minutách. "Pak se kopaly penalty, postupně dali Černík, Veliký, Svoboda a Hrstka. Pátou nedal brankář Hromádka, ale zase chytil první a pátou," dodal k zápasu František Machurka. I Krušovický pohár bude mít letní přestávku, třetí kolo by se mělo odehrát zhruba za měsíc.

Do dresu Uhlířských Janovic se vrátil Marek Hrstka, který v posledním roce hrál v Radimi. "Nevím ale, jak to bude. Bydlí jinde," uzavřel František Machurka.

Branky U. Janovic: 18. M. Svoboda, 24. Srba. U. Janovice: Hromádka - Černík, Veliký, P. Kulhánek, Forman - M. Svoboda, D. Marek, Jelínek, Čížek - Hrstka, Srba. Trenér František Machurka.