Prodlouží fotbalisté Hlízova v sobotním derby svou sérii bez prohry?

12. duben 2018, 09:26

Hlízov - I. B třída, skupina C bude o víkendu pokračovat zápasy 17. kola. Na hřiši v Hlízově se střetnou dva celky z úplně odlišnou motivací: Zatímco fotbalisté domácího Hlízova budou jistě chtít pordloužit svou jedinečnou sérii bez prohry, hosté z Bílého Podolí budou bojovat o životně důležité body, které by je mohly o kousek posunout směrem k záchraně.

Favoritem střetnutí budou určitě domácí, kteří podzimní duel obou soupeřů zvládli lépe a v Bílém Podolí zvítězili 3:0 (informace z podzimního zápasu najdete zde).

Podolští naposledy doma porazili Sadskou po pokutových kopech, když remízu 2:2 v normální hrací době pro ně zachránil až v poslední minutě Josef Fejfar. Hlízovští zase na hřišti TJ Liblice vedli 2:0, v 62. minutě sice inkasovali kontaktní góly, tři body si ovšem ale pohlídali.

Sobotní souboj Hlízov - Bílé Podolí začne v 16.30 hodin.

1 Hlízov 16 14 1 1 0 48:8 45
2 Sokoleč 16 13 0 1 2 53:23 40
3 Čáslav B 16 10 2 1 3 44:24 35
4 Sadská 16 8 0 2 6 38:31 26
5 Tuchoraz 15 8 0 2 5 30:36 26
6 Pátek 16 8 1 0 7 31:33 25
7 Ostrá B 15 6 2 0 7 36:42 22
8 Milovice 16 6 1 2 7 28:34 22