Výsledky fotbalových zápasů mužů v nižších soutěžích o víkendu 29. - 30. září

27. září 2012, 09:22
(aktualizováno: 30. září 2012, 19:27)

Kutnohorsko - Fotbalové celky mužů z Kutnohorska o víkendu sehrály zápasy šestého kola nižších soutěží:

Okresní přebor

Zbýšov - Kácov 1:6, Malešov - Vrdy 4:3, Tupadly - Sedlec 3:1, Žleby - U. Janovice B 3:3, Zbraslavice - Malín 2:0, Paběnice - Křesetice 1:0, N. Dvory - K. Hora B (ne) 0:5.
[[Soutez? &soutez=80 &datum=2012-09-30 ]]

III. třída

Suchdol B - Hlízov 3:2, Rataje - Kluky 2:2, Tupadly B - Sedlec B 2:4, Sázava B - Chotusice 2:1, H. Bučice - Kaňk 4:2, Paběnice B - B. Podolí B 2:2, Potěhy - Bratčice 1:0.
[[Soutez? &soutez=81 &datum=2012-09-30 ]]

IV. třída - skupina A

Chotusice B - Horušice 4:3, Vlkaneč - Vrdy B 0:3, Kačina - Církvice 1:1, Žleby B - Okřesaneč 2:3, Horky - Kaňk B 0:2, N. Dvory B - Hostovlice 1:3.
[[Soutez? &soutez=82 &datum=2012-09-30 ]]

IV. třída - skupina B

Malešov B - Miskovice 5:1, Nepoměřice - Močovice 4:2, Soběšín - Suchdol C 4:1, Zbraslavice B - Malín B 3:2, Zruč B - Křesetice B 5:0, Štrampouch - Č. Janovice 0:3.