Remíza na hřišti SK Horní Měcholupy trenéra Čáslavi Jana Kmocha nepotěšila

30. březen 2014, 17:15
(aktualizováno: 30. březen 2014, 19:03)

Horní Měcholupy - Fotbalisté FK Čáslav chtěli ve 21. kole ČFL navázat na minulý týden, kdy doma porazili Zápy 1:0. Na hřišti SK Horní Měcholupy, který v poslední zápase doma porazil Spartu B 1:0, vydolovali pouze jeden bod:

Horní Měcholupy - Čáslav 1:1 (1:1)

V prvním poločase se dlouho hrálo bez větších příležitostí. Hosté sice přece jen trochu lépe kombinovali a byli úspěšnější v osobních soubojích, ovšem jejich snahu několikrát zastavily nepřesnosti. Ani domácí nedokázali z několika náznaků ohrozit Antošíka a tak se skóre měnilo až před přestávkou: Ve 39. min. Pokorný po autovém vhazování pronikl do šestnáctky, vrátil míč a Dolejš ho uklidil do sítě - 0:1. Čáslav ale vedení do přestávky neudržela. Domácí zatlačili a po druhém rohu vyskočil na zadní tyči nejvýše Hejný - 1:1.

Hned po rozehrání hosté na soupeře vlétli, Šanderovu ránu gólman vyrazil a poradil si i s dorážkou Manduly. Na obou celcích byla znát nespokojenost s remízou, ale ani jeden z týmů nedokázal brankáře soupeře prakticky ohrozit. Až teprve tři minuty před koncem mířila mezi tyče tvrdá rána Vrabce, kterou ale Antošík dokázal vyrazit a také proto skončilo utkání smírným výsledkem.

"Teď nevím, jestli jsme jeden bod získali a nebo dva ztratili," netajil rozpaky trenér FK Čáslav Jan Kmoch. "S výsledkem jsem nespokojený," poznamenal a pokračoval: "Domácí bojovali a asi si ten jeden bod i zasloužili. My jsme se nepřizpůsobili terénu, na kterém nešlo pořádně kombinovat. Po minulém týdnu jsou hřiště v hrozném stavu, takže vázla kombinace, vázla přechodová fáze. Hráčům se dá poděkovat za bojovnost a nasazení, kvalitu jsem ale neviděl. Vázla přihrávka, přihrávky byly i nepřesné. Promarníme velkou spoustu standardních situací. Kopeme deset rohů a bránu vůbec neohrozíme, gól naopak z rohu dostaneme."

Branky: 45. Hejný - 39. Dolejš. Rozhodčí: Pastyrýk - Kožár, Štrincl. Bez karet. Diváků: 150. Horní Měcholupy: Zich (32. Kudrna) - Chlumecký, Opluštil (46. O. Vrabec), Hejný, Procházka - Roubal, Sobišek, Čech, Bazal (72. Houštecký) - Suk (64. Almeida), Koukal (58. Boček). Trenér Jakub Slezáček. Čáslav: Antošík - Šandera, Karal, Rendla, Kunášek - Dolejš, Abena (89. Váňa), Pokorný, D. Fikejz (78. M.Frejlach) - Ujec (46. Melechovský) - Ojini (46. Mandula). Trenér Jan Kmoch.