Rozzlobený trenér Jan Kmoch: „Ve druhé půli deset vypravěčů a žádný fotbal“

17. listopad 2013, 12:34
(aktualizováno: 17. listopad 2013, 15:38)

Praha - Fotbalisté Čáslav cestovali k poslednímu utkání ven v neděli dopoledne. V rámci 15. kola ČFL byli hosty FK Meteor Praha a o domácí výhře 1:0 rozhodl ve druhém poločase Martin Daňhel po rohovém kopu.

Meteor - Čáslav 1:0 (0:0)

V prvním poločase Čáslavští lépe kombinovali, ovšem oba brankáři byli dlouho bez práce. Až ve 31. min. po Šanderově centru zprava hlavičkoval úplně volný R. Fikejz, bohužel ale nad domácí bránu. O chvííli později centr Dolejše z trestného kopu brankář Polomský vyrazil jen k Šanderovi, jehož tvrdá rána minula bránu Meteoru. Deset minut před přestávkou po pěkné kombinaci na pravé straně Dolejš připravil míč pro Rozsívala, jehož technickou ránu z vápna gólman Polomský vyškrábl na rohový kop.

Ve druhém poločase hostům jakoby ztěžkly nohy. Domácí přidali na důrazu, byli aktivnější a v 55. min. se ujali i vedení, když hlavičku úplně volného Daňhela po rohovém kopu Antošík ještě vyrazil, ale na nekompromisní dorážku už neměl nárok - 1:0. V 64. min. po dalším rohu hlavičku Minárčika skvěle vytáhl čáslavský gólman, ovšem jakoby s houstnoucí mlhou padala na Čáslav deka. Kromě několika rohů si nic nepřipravila a tak skončila její šestizpasová série bez prohry.

"Slova se mi hledají těžko," přiznal hostující trenér Jan Kmoch. "To, co jsme tady předvedli ve druhé půli, to bylo zoufalství. Strašidelný výkon, to takto nejde," odcházel rozčilený do kabiny a ještě dodal: "Deset vypravěčů a žádný fotbal."

Branka: 55. Daňhel. Rozhodčí: Novák - Vít, Vojtěch. ŽK: Kadlec. Diváků: 170. Meteor: Polomský - Pokrovskij, Moudrý, Minárčik, Hauer - Kadlec (89. Held), Frantl, Daňhel, Štefan - Hrdina (85. Janda), Fíček. Trenér František Kopač. Čáslav: Antošík - Šandera, Karal, Rendla, Kunášek - Dolejš, Rozsíval (85. Váňa), Habbar, D. Fikejz - R. Fikejz (53. Maxa) - Melechovský (53. Praise). Trenér Jan Kmoch.