Situace Zbraslavic se v tabulce I. B třídy ještě více komplikuje

30. říjen 2010, 17:17
(aktualizováno: 31. říjen 2010, 17:32)

Zbraslavice - Fotbalisté Sokola Zbraslavice neprožívají ideální podzim. V posledních sedmi zápasech šestkrát prohráli a většinou o jednu branku. Výjimkou byl poslední domácí zápas, ve kterém porazili Sedlec - Prčice 3:2. Na toto utkání ovšem v sobotu nenavázali. "Je to zlé, měli jsme vyhrát," uvědomuje si zbraslavický trenér Zdeněk Knap.

Zbraslavice - Jesenice 1:2 (1:0)

Střetnutí začalo s větším zpožděním. "Hosté řešili problém s registračním průkazem brankáře. Ten nejprve ke hře připuštěný nebyl, nakonec se soupeři ale vyplatilo na něj počkat, vychytal jim hlavně závěr," konstatoval zbraslavický trenér Zdeněk Knap, který musel komentovat další prohru svého celku. "A to jsme měli vítěznou sestavu," hlesl. Chyběli mu jen Dubják, Radim Truksa a kvůli svalovému zranění kapitán Semerád. "Utkání bylo vyrovnané," začal hodnotit duel Zdeněk Knap a pokračoval: "V závěru poločasu se nám podařilo vsítit vedoucí branku, ale bohužel jsme nezachytili začátek druhého poločasu a hosté během osmnácti minut otočili skóre ve svůj prospěch. V závěru jsme si připravili několik příležitostí, do útočení se opět zapojil i brankář Potměšil, příležitosti měli Švejda, Šindelář, J. Veselý, ale nakonec jsme opět o jednu branku prohráli."

Zdeněk Knap vyhlásil cíl osmnácti bodů, na které už Zbraslavice nedosáhnou. "Je to zlé, pojedeme do Kouřimi, která také začala bodovat. Hráči jsou psychicky dole, je to horší než jsem si myslel. Motivovat je do posledních dvou kol bude nesmírně složité," nechal nahlédnout do zbraslavické kabiny a dodal: "Ale jde jen o fotbal."

Branka Zbraslavic: 33. Herčík. Zbraslavice: Potměšil - Bahr, M. veselý, Herčík, Dobrý - Hlava (60. Kakáček), Šindelář, Švejda, Hačka - J. Veselý, Kruliš (70. A. Volenec). Trenér Zdeněk Knap.