Souboj o první příčku tabulky v Kutné Hoře lépe zvládl Suchdol!

21. květen 2017, 13:08

Kutná Hora - Ve 20. kole okresního přeboru mladších žáků na sebe narazily první dva celky tabulky: Aby se Kutná Hora A dostala na první příčku, potřebovala porazit vedoucí Suchdol:

Kutná Hora - Suchdol 2:4 (2:1)

Vedení hostů Kutnohorští dokázali v prvním poločase ještě otočit ve svůj prospěch, ale druhý poločas vyšel daleko lépe Suchdolu: Nejprve Plaček zakončil přesnou kombinaci vyrovnácí brankou a Koldinský střelou ze střední vzdálenosti pod břevno, na kterou gólman Blumentál dosáhnout nemohl, strhl vedení opět na stranu hostů - 2:3. Kutnohorští vrhli všechny síly do útoku a soupeř hrozil z brejků. Po jednom z nich Králík definitivně potvrdil první příčku tabulky pro Suchdol.

Branky: 23. Dostál, 30. Fidra - 19., 32. Plaček, 39. Koldinský, 57. Králík. Rozhodčí: Michael Klobása. ŽK: Havránek. Diváků: 50. K. Hora A: Blumentál - Dostál, Fidra, Havránek, Mrázek, Schovanec, N. Balvín, P. Balvín, Chalupa, Kulhánek. Suchdol: Mommers - Davídková, Šejvl, D. Laštovka, F. Šibrava, Š. Šibrava, Koldinský, Mareš, Kolčák, Marhan, Králík, Plaček.