Starší žáci Sparty si z Lysé nad Labem přivezli krutý dvanáctibrankový debal

30. srpen 2010, 21:08
(aktualizováno: 30. srpen 2010, 21:08)

Lysá nad Labem - Ve čtvrtém kole krajského přeboru byli starší žáci Sparty Kutná Hora hosty celku z Lysé nad Labem. Po sedmdesáti minutách museli spolknout hořkou pilulku:

Lysá n. L. - K. Hora 12:0 (4:0)

Hráči domácího týmu posíleni několika borci, kteří mají povolen střídavý start z ligové Mladé Boleslavi, měli raketový vstup do utkání. Již v desáté minutě vedli 3:0 a o osudu utkání tím bylo prakticky rozhodnuto. Těsně před poločasem přidali domácí čtvrtý gól. Ve druhé půli tlak domácího týmu gradoval a výsledkem bylo dalších osm gólu v kutnohorské síti. Spartě nelze upřít snahu a bojovnost, na soupeře s obrovskou výškovou a fyzickou převahou to ale zdaleka nestačilo.

Slovo trenérů: "Hrát proti "chlapům" díky střídavému startu se opravdu nedalo. Kluci na jejich fyzickou převahu neměli, ale musíme jít dál a ve středu se snažit porazit Čelákovice."

Sparta: Vojtíšek, Štěpánek, Veselý, Turkovský, Iotti, Piskač, Jirsa, Jarůněk, Jenčík, Škrobák, Cypra. Střídali Jeřábek, Puchoň, Štěpánek, Černý.