Starším žákům chyběl důraz

16. listopad 2009, 18:15

Stará Boleslav - Tečka za podzimní částí krajského přeboru se nevyvedla a starší žáci Sparty ČKD Kutná Hora podlehli na hřišti ve Staré Boleslavi 3:0.

Brandýs-Boleslav - Kutná Hora 3:0 (2:0)

První branka domácích padla už v 9. minutě z penalty, kterou viděl snad jen sudí. Do šancí se hosté příliš nedostávali a akce končili před domácí šestnáctkou. Druhý gól přidali domácí ve 22. minutě. Po nedůrazu ve vápně se dostal hráč Boleslavi zcela sám před gólmana Lence a z blízka ho prostřelil.

Do druhého poločasu vstoupili hosté o něco lépe, ale ani tak se do žádné vyložené šance nedostali. Nedokázali podržet míč déle na svých kopačkách a důraz domácích jim dělal velké potíže. Šance ve druhém poločase neměli ani domácí. Hrálo se především mezi oběma šestnáctkami. V 65. minutě přeci jenom domácí ještě jednou udeřili a zvýšili na 3:0 a tak i utkání skončilo.

K. Hora: Lenc – Jiroudek, Horváth, Slabý (52. Baroch), Hampl – Pudil (60. Jirůněk), Nekvinda, Šesták, Michálek (52. Hájek) – Kruliš, Filo.

Trenér Roman Výborný: "Neodehráli jsme moc dobrý zápas. Na úzkém hřišti ve Staré Boleslavi docházelo k mnoha osobním soubojům. A právě důraz nám v utkání chyběl. Prakticky každý osobní souboj vyzněl pro domácí a my se vůbec nedostali do hry. Snahu klukům upřít nemůžu, ale příště musíme být mnohem agresivnější. Navíc nám příliš nepřidalo ani to, že jsme od začátku utkání prohrávali po velmi podivné penaltě."